MotoGp 2018

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од Viston, 23 март 2018.

 1. Viston

  Viston

  Член од:
  30 ноември 2011
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Da pocnime konverzacija, prognozi, kritiki… i se so e povrzano so motogp sezonava.

  Sent from my HTC_M9e using Tapatalk
   
  На Takak4 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  428
  picina ke ima?
   

Сподели преку: