Money heist / La casa de papel

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
The Wire, How I Met Your Mother, Two and Half Men, Six Feet Under, дури и онаа Династија што ја гледаа во Југославија итн колку серии снимени порано имаа хомосексуалци ликови ама не, тогаш не беше модерно серии да се гледа и не беше пропаганда.

Наместо да се тупи за тоа, може да се спомне говорот на Најроби со кој го погреба Палермо. Пустиот со дефанзивен механизам дека бара само секс од партнери бега од интерниот конфликт дека се јаде жив што не се отворил према Берлин и ова може да се примети кај секој втор денес што сјебал врска и си го изгубил партнерот за навек.

Уште две епизоди ми останаа, оваа новава инспекторка :cuc: те тера да ја хејташ како Џофри од ГОТ ама тоа значи дека актерката си ја бива. На ниво е серијава, џабе се плашевме дека ќе ја усерат.
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Аааа што убаво, уште ова и фалеше на серијава, Фројд инспекторка (y) Пепел е серијава, браво, барем јас не очекував вакво ниво на продолжеток, обожавам кога сум разубедена. Минус е што ми ја скинаа Најроби (n), најкарактерно женско ми беше, смена за нестабилната Токио во секое време.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Да му се плукнам на крајот, очекував подобар.
Четврта ќе продолжат од кајшто завршија, слично ко што беше поделена првата и втората сезона за истиот грабеж.
Мене ме нервира само да не биде во јули наредна година, се надевам дека зимава ќе ја пуштат, бидејќи ко што прочитав завршиле со снимање.
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.631
Поени од реакции
2.593
Ќе биде јака четвртата сезона, ептен. Мислам дека треба професорот да е во затвор, така би почнала, претпоставувам.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.212
Како шо се шпекулираше, четврта а воедно и последна сезона Јануари (y)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
И како што претпоставував следнa сезона декември/јануари, би јануари.
На некој француски сајт пишуваше дека 18-ти јануари ќе ја пуштат, but we'll see.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.212
И како што претпоставував следнa сезона декември/јануари, би јануари.
На некој француски сајт пишуваше дека 18-ти јануари ќе ја пуштат, but we'll see.
Јануари ја пуштаат, потврдија пред некој ден.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Јануари ја пуштаат, потврдија пред некој ден.
Муабетот ми беше дека уште пред два месеци реков дека декември или јануари ќе оди.
Тогаш немаше најава за четвртава сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom