Miss MACEDONIA World 2010

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.963
Поени од реакции
22.642
Ме увери.Се гледа дека цела ноќ нема спиено :tv:
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
256
Значи и даваат 1 минута да се претстави самата 100 посто и имаа претходно кажано за тоа, и дали таа минута ја искористи за да каже некоја приказна која во основа не беше смешна не беше за кажување во овој момент и беше кажана на прелош Кинески јазик, кога гледа дека не знае Кинески нека проба да каже на Англиски.

--- надополнето ---

Таа си планираше да си има во собата интернет пишува текстот на Google translate и да нема проблем, ама ете хандрид јуро и бараа за една недела и ништо мораше сама да се труди со јазикот ( не сум сигурен кој е овој јазик) и има коментирано дека 80% од нас не знат Англиски, е девојче ние не знаеме Англиски и затоа си седиме дома и не излегуваме да се глупираме.
Ама најако ми е на коментарот што го има оставено се гледа дека ни Македонски не знае, МЕ ОБАБЕСТИЈА А.... абе мисице мисице
 
T

Tetro

Гостин
Пред 3 дена, кога го постирав клипот тука имаше околу 170 погледи, сега има 17,635. Популарна е Stefani :pos::pos::pos::pos:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.504
Поени од реакции
1.262
Стефани и Ѓоко треба да направат некој дует на енглески :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.467
Боље е коментарот после нејзиниот :pos2:

Pretpostavuvam Stefani kupi wi-fi :D..
_____________________________________

Stefani, zemaj za 5 meseci, plus ke ti ostanat 100e da se pochastis neshto!!!! AAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHHAA! !!!!
 
P

PewDiePie

Гостин
Знаев дека Ѓоко ќе најде начин да ни врати за реметот што го јадеше од цела Македонија,ја пратил неговата најдобра ученичка. :tv:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.582
Металхамер пази се:

ZA SITE IDIOTI KOI ME VREGAAT.

NAMESTO DA SEDITE PRED VASIOT MONITOR I DA FAKATE SEIR STANETE I NAPRAVETE NESTO OD VASIOT BEDEN ZIVO. ZA RAZLIKA OD VAS JAS DAVAM SE OD SEBE DA JA PRETSTAVAM NASATA DRZAVA VO VISTINSKO SVETLO DODEKA VIE BEZDELNICITE. OVA BESE SNIMANO SABAJLE I 15 MINUTI PRED DA SE SNIMA BEV OBAVESTENA ZA TOA. MOZAM DA VE UVERAM DEKA ZNAM ANGLISKI POVEKJE OD 80% OD IDIOTITE KOI PISALE NESTO TUKA. ZA KRAJ KE VI KAZAM SAMO EDNO, NE E SE KAKO STO IZGLEDA. KE SFATITE EDEN DEN


http://www.youtube.com/user/SBorsova
 
T

Tetro

Гостин
^^ Го прочитав ова сабајле и не се најдов засегнат да се бранам. Не се однесува лично на мене. :toe:

Нека ме тужи за ремет, може и јас ќе станам популарен како неа :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom