Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и телекомуникации' започната од the_maker, 23 октомври 2014.

 1. maki01

  maki01

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  87
 2. DarthMakedon

  DarthMakedon Македонец

  Член од:
  20 април 2008
  Мислења:
  1.873
  Допаѓања:
  114
  Nesto nemozan da uklucm predna kamera na redmi 4x? [​IMG]

  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
   
 3. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.421
  Допаѓања:
  25.910
  Од каде да нарачам убава транспарентна силиконска маска? Имам две од Али ама после некое време пожолтуваат.
   
 4. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  5.691
  Допаѓања:
  6.227
  Сите пожолтуваат
   
 5. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.421
  Допаѓања:
  25.910
  Од искуство пишуваш или така? Nillkin?
   
 6. head

  head ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО

  Член од:
  15 септември 2005
  Мислења:
  1.158
  Допаѓања:
  157
  Само Nilkin, најдобар бренд се
   

Сподели преку: