Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

Член од
20 октомври 2005
Мислења
312
Поени од реакции
136
И кај мене и кај колегата. Стандардно добар. Уште Гугл Камера некој да ја портира и гаси интернет
 
Член од
15 јануари 2015
Мислења
452
Поени од реакции
423
Дали има некој проблем со Xiaomi Redmi Note 4x бидејки ги гледам неколку нови на продажба на Реклама 5 ??
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Дали има некој проблем со Xiaomi Redmi Note 4x бидејки ги гледам неколку нови на продажба на Реклама 5 ??
Нема никаков проблем. Бест бај е. Гледај само да е оргинал и терај
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
5.027
Поени од реакции
2.888
I ljockite pocnale da kupuvaat i koristat xiaomi telefoni, da gledas da ne veruvas. Haha. Ako ova ne e znak deka na samsung mu se izbroeni denovite ne znam drugo so e.
:D
 
Член од
24 август 2008
Мислења
286
Поени од реакции
236
I ljockite pocnale da kupuvaat i koristat xiaomi telefoni, da gledas da ne veruvas. Haha. Ako ova ne e znak deka na samsung mu se izbroeni denovite ne znam drugo so e.
:D
Малку повеќе време ќе треба за да му бидат изброени деновите на Самсунг. И јас користам Xiaomi, но да правиме сериозна споредба меѓу нив е малку сеуште рано, а камоли да му се изброени деновите на Самсунг.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
Дали ќе го има новиот апдејт и за Redmi note 2 prime?
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Вчера добив упдејт на новиот миуи 9. Ќе видеме како ќе се покаже.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
286
Поени од реакции
236
Дефинитивно подобар избор после целово искуство со Xiaomi. Барем за мене. Посебно софтверските проблеми со микрофонот од типот ништо не те слушам. Смартфон кој не си ја извршува квалитетно својата основна задача.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Нели е сеуште бета?
Бета е, автоматски ми се наместени. Сеа за сеа нема баг, рано е да зборам, ќе видеме како ќе оде. Јако е мултито, можеш конечно јутуб и било шо друго у исто време.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom