MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.306
Zosto mi odgovaras koga ne te spomnav o_O
Јер и на Господа Бога му здосади со едни те исти постови за (да не опцујам) Пинковите... :popce: Ја не знам како администрацијава овде не те казнила досеа за спамирање, само тоа не ми е јасно... :unsure:
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Sekoj si ima svoj vkus moze nekoj Saka sportski nekoj filmski nekoj regionalnu TV kanali toa se razlicni vkusovi.

Јер и на Господа Бога му здосади со едни те исти постови за (да не опцујам) Пинковите... :popce: Ја не знам како администрацијава овде не те казнила досеа за спамирање, само тоа не ми е јасно... :unsure:
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.306
Sekoj si ima svoj vkus moze nekoj Saka sportski nekoj filmski nekoj regionalnu TV kanali toa se razlicni vkusovi.
За различни вкусови не се дискутира, ама богами Пинк да е вкус, сериозно треба да се преиспитаат некои работи... :)
И прекини да спамираш, сфативме дека ги сакаш, сфативме дека си на Телеком ради нив, нема потреба ради реда да ги споменуваш... Норма да ти беше ќе ја пречекореше... :)
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
702
Поени од реакции
156
im pisav pred nekoj den znaci imaat mnogu sportski kanali no otkako go isklucija eurosport zimski sportovi voopsto I gi nema na kanalite na maxtv pa im pisav barem eden kanal da pustat sto prenesuva zimski sportovi bidejki stvarno fali mnogu
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
im pisav pred nekoj den znaci imaat mnogu sportski kanali no otkako go isklucija eurosport zimski sportovi voopsto I gi nema na kanalite na maxtv pa im pisav barem eden kanal da pustat sto prenesuva zimski sportovi bidejki stvarno fali mnogu
Мислам дека Еurosport само пренесува зимски спортови. За жал се деси тоа што се деси и сега немаме кај да гледаме скијање.

Туку дај намали со пишување толку за Pink каналите нервираш луѓе. Еве и јас ги имам тие канали па не пишувам за нив толку многу.
Доколку продолжиш ќе мора да се делат казни. Не би сакал во темава да има расправии за глупости. Еднаш мислам дека си доби казна за тоа.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Во Телеком има некој пакет без фиксен телефон?
Фиксниот телефон џабе го плаќам:(
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
А кој е најевтиниот пакет со кабловска?
Има еден МаxTV oсновен ама нема многу канали. Нема филмски, нема спортски, балканскиoт пакет го нема и други тв пакети нема. Исто така нема снимање, паузирање, премотување, тв тека. Сето тоа за месечна претплата 250 денари со договор 2 години.
https://www.telekom.mk/maxtv-osnoven.nspx
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Има еден МаxTV oсновен ама нема многу канали. Нема филмски, нема спортски, балканскиoт пакет го нема и други тв пакети нема. Исто така нема снимање, паузирање, премотување, тв тека. Сето тоа за месечна претплата 250 денари со договор 2 години.
https://www.telekom.mk/maxtv-osnoven.nspx
пензионерски пакет ала бум


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom