MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
8 јуни 2014
Мислења
703
Поени од реакции
157
Neotel go nemaat pink paketot dali nekoj ima informacija dali vo skoro vreme ke bide aktiven pink

Kako vip i telekom vo momentov sto imaat izbor na kanali nieden operator nema momentalno takov izbor

Treba i drugite opetatori da bidat konkurencija so kanalite
na neotel koj sakam kanal go gledam a vo momentov imam 3000 kanali
 
Член од
26 април 2012
Мислења
204
Поени од реакции
123
За нови корисници само,кој сака нела и се јави на девојкава.Пројде денеска кај мене да нуди


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
По оваа цена ќе биде ограничен период од неколку месеци или за целиот договор 24 месеци??
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
Ако е за целиот договор за мене е топ понуда за тие пари :)
Батка имаш број јави се,јас лани во август потпишав под овие услови на 24месеци,само за нови корисници е.Девојката рече ако имам некој познат да му го покажам флаефот и ја оп на форум :) добра е понудата имаш 1 телевизор вклучен во цената и плус си бираш спортските или филмските или балканските гратис,за втор телевизор плаќаш еднократно 1000 ден на прва сметка

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Член од
26 април 2012
Мислења
204
Поени од реакции
123
Батка имаш број јави се,јас лани во август потпишав под овие услови на 24месеци,само за нови корисници е.Девојката рече ако имам некој познат да му го покажам флаефот и ја оп на форум :) добра е понудата имаш 1 телевизор вклучен во цената и плус си бираш спортските или филмските или балканските гратис,за втор телевизор плаќаш еднократно 1000 ден на прва сметка

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
фала друже ;)
само на кој број? тој на картичката или на флаерот? зошто чудно ми е едниот е број на вип а се работи за вработен во телеком :LOL:
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
Рече дека вчера во невремето службениот дожд го фатило,тој на вип е нејзин приватен.Кажи ми се јави пријател од аердром флаер сте оставиле и бркај работа

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Dali se planira zgolemuvanje na brojot na tv kanali vo tv-tekata moe mislenje e deka treba da se zgolemat na primer moze da se stavat kanalite od pink paketot poveke mk kanali bidejki koga veke ja ima tv-tekata treba sto poveke kanali da ima vo nea a ne da se ograniceni kanalite arena sport gi ima treba i drugi da stavat a ne samo tie
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.859
Поени од реакции
7.548
Dali se planira zgolemuvanje na brojot na tv kanali vo tv-tekata moe mislenje e deka treba da se zgolemat na primer moze da se stavat kanalite od pink paketot poveke mk kanali bidejki koga veke ja ima tv-tekata treba sto poveke kanali da ima vo nea a ne da se ograniceni kanalite arena sport gi ima treba i drugi da stavat a ne samo tie
Само за одреден број канали имаа дозвола. Најпрво ТВ - Теката беше наменета само за каналите од државава па после ги додадоа и Arena Sport каналите. Биди среќен што го има и ова.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Da ama treba da gi stavat kanalite od pink paket koga veke gi ima arena sport zosto i pinkot da go nema vo tv-tekata
Na kolku im e ogranicen brojot na kanali vo tv-teka.
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
907
Поени од реакции
587
Da ama treba da gi stavat kanalite od pink paket koga veke gi ima arena sport zosto i pinkot da go nema vo tv-tekata
Na kolku im e ogranicen brojot na kanali vo tv-teka.
ne im e ograniceno, moze i site da gi stavat i duri pojce i od 10 dena nanazad da vracas, samo treba tehnika da dodadat. ama i vaka krkaat debeli pari pa ic kur ne gi boli
 

Kajgana Shop

На врв Bottom