Mafia.mk - БЕЗ ЛИНКОВИ!

Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
толку пари? ме зезаш?
бтв кој знае некој чит за мафиа.мк нека каже :) ве молам ќе ви дадам почит, клик на таен линк секој ден :)
Толку беа бе прв во богатство беше :) Али чит некој е 100%
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
http://www.mafia.mk/click/61 aj pls Pomos nov sum vo igrava od cera ja iam a acc mi e oddamna !!! Site klik pls vrakjam i dali ke moze vo kajgana familijata ili pomos ??? Iam nogu poeni za davanje pocit okolu 100 i ke vi pratam ako mi pomognete na nekoj na4in :D:D
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
http://www.mafia.mk/click/61 aj pls Pomos nov sum vo igrava od cera ja iam a acc mi e oddamna !!! Site klik pls vrakjam i dali ke moze vo kajgana familijata ili pomos ??? Iam nogu poeni za davanje pocit okolu 100 i ke vi pratam ako mi pomognete na nekoj na4in :D:D
Dojdi vo Yakuza Family, vcera ja napravivme, ke te primam ;) . p.s. dali ima nekoj drug koj saka da se pridruzi? I nekoj za razmenuvanje pocit, imam 25 poeni?
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
Се разочарав од администраторите на играва. Ветуваат дека ќе ја пуштат официјалната верзија од Јуни месец, официјален датум закажаа 1-ви Ноември, па отпосле рекоа во текот на Ноември. Се кажаа, само не кажаа кој век? :)
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
Мислат да ја пуштат официјалната верзија, или следниот ноември? :raz:
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
стварно што стана со новата верзија ке ја пуштат ли некад

--- надополнето ---

ако сака некој почит јас имам 93 поени



 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
изгледа ќе ја пуштат новата верзија фала богу
 
M

MacedoniaGirl

Гостин


Останува да видиме дали ќе го исполнат ветувањето :raz: (читај: дали и овојпат нема да го исполнат)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Дали само јас не можам да ја добијам страната?
Ми вика нешо Forbidden.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
И кај мене дава исто,не е само до кај тебе... вајда ќе ја пуштаат новата верзија
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Уште ли со мафија бе....ја се откажав пошо се скапав со чекање воа новава верзија..глупости
 

Kajgana Shop

На врв Bottom