Mafia.mk - БЕЗ ЛИНКОВИ!

Член од
2 септември 2008
Мислења
77
Поени од реакции
16
aj ako "legenda" e od tuka nekoj neka prestane da me napaga dodeka sum u zatvor zaglaviv 24 h
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.501
Поени од реакции
2.286
Овај ООЗ мамицата мамина ми ја расплака:kesa:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
3
а како да добијам поени за напад?
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
TIe sto ne se od forumot ne utepaa ej ...
alex,cariste,ooz,legenda
ke se strpam da napravime familija 1 nema da ostane :)))))))
 
M

marko 1996

Гостин
kikser[g.p];3360368 напиша:
а како да добијам поени за напад?
Иди у Шкуп или у Софија и иди у продавница ке видиш едно пиштолче и позади парички ке купиш 5 и ке можеш да напагаш :)
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
so e be ova ne mrda kao da e kaj nekoj doma na dial up hostov

Па сигурно тестират оптимизират
Како што видов забранија регистрација денеска
Сепак е бета. Треба да бидеме стрпливи одамана требаше вакво нешто во МК.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.947
boris човек ако си од форум аман остај ме малку ме отепа:)

Само слаб хост има играта :S штета
Бама немој и ти бе :) У 5 минути ме отепавте со boris:)
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
boris човек ако си од форум аман остај ме малку ме отепа:)Бама немој и ти бе :) У 5 минути ме отепавте со boris:)
овие први денови кој ќе земе најмногу тој ќе биде цар до крај :) ама сепак имајте поштовање кон членовите не се напаѓајте меѓусебе :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
И мене ме нападна овој Alex... и овој kokakola ме нападна ама изгуби педерчето, сеа ќе го ољуштам..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom