Mafia.mk - БЕЗ ЛИНКОВИ!

Член од
21 април 2010
Мислења
100
Поени од реакции
33
слушам имало некој баг у фамилиите за моќ зимање, ако може некој да ми го каже ?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Абе дај најдете ми некој да го убијам да имам 8 убиени мафијаши за тоа дрогата да се зголеми :)
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
goch не е веке на прво место, + умре од kum34 големи изненадувања ама џабе им је кога [-_-]Македонија е на 3 позиција, уште 1 милјарда на 2 ра :)

Поз до сите членови на [-_-]Македонија неможе секојпат goch да е на 1во место мора и малку другите да се радуват :)

Поз од Nikach :helou:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
така е кога goch у месецот 1 флева на мафиа :)
 

narkos50

XTC+THC=LOVE
Член од
19 октомври 2009
Мислења
75
Поени од реакции
13
ник: narkos50
имам 16 поени за почит сака ли некој трампа ?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.521
Поени од реакции
11.429
Некој за размена на почит ??

Имам 31 поен,башка ретко ја играм играва,досадна стана веке...

Кога ке ја пуштат финалната верзија да не знае некој ??
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ако има некој што не игра мафија нека ми го даде јузерот по ПП ... нормално ако сака :)
 

narkos50

XTC+THC=LOVE
Член од
19 октомври 2009
Мислења
75
Поени од реакции
13
Некој за размена на почит ??

Имам 31 поен,башка ретко ја играм играва,досадна стана веке...

Кога ке ја пуштат финалната верзија да не знае некој ??

ajde daj mi mene 19 zosto tolku imam jas da ti vratam ( ako sakas )
 
Член од
25 октомври 2009
Мислења
28
Поени од реакции
1
abe kako se ubivaat za tolku kratko vreme ja cel den kje tepam nekoj i sve po 1-2 mu zima ????????
daj neka pise nekoj
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Богатство
mirindi4ka 23.368.233.643.295.448

Колку пари се ова бе ?
 

Генијалец

генијално
Член од
10 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
4
Богатство
mirindi4ka 23.368.233.643.295.448

Колку пари се ова бе ?
толку пари? ме зезаш?
бтв кој знае некој чит за мафиа.мк нека каже :) ве молам ќе ви дадам почит, клик на таен линк секој ден :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom