Maкедонски Шампионат

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
оваа тема ја отварам во врска со случувањата на трките во македонија што ја обележаа оваа година како плодна во авто спортот посебно последнава на водно ме импресионираше Крсте со неговото Fiat Ritmo
дечкото е одличен па еве видео каде што можете да видите како го изведе сето тоа и го постави рекордот во ридскобрзинските трки
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.981
Поени од реакции
178
Go vidov pred nekoj den klipcevo, stvarno nemam zborovi kako vozi covekov, i porano so yugoto bese top...kako gi fakja krivinive alal da mu e
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
го бива и за ридски и за кружни трки ѕвер е ептен
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.245
Фиат Ритмото е гроооооом го имам пратено некаде на интернет како е сложувано значи секоја чест. Колку само труд време и пари се потрошени на него може слободно да се мери со едно Порше:smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ако присуствувал некој од вас првиот ден на тренингот јас бев на лице место каде што овој косоварот кени ја плесна хондата на таа благата кривина негде над сеизмолошки па треба да бидеш идиот на таа кривина на суво време да се извртиш и да ја лупнеш колата
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Фиат Ритмото е гроооооом го имам пратено некаде на интернет како е сложувано значи секоја чест. Колку само труд време и пари се потрошени на него може слободно да се мери со едно Порше:smir:
како што викаат за ритмото биле потрошени околу 20.000е а тоа е многу за таква кола јас мислам...али вреди
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.981
Поени од реакции
178
20.000 evra????
Ako e tolku mashala ondak ali stvarno ritmoto kako ide, jebiga dizajnot mnogu odpozadi ne mi se dopagja ali top e sepak!
 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
Да не знае некој што мотор има во Фиатот?
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.677
1.6 или 2.0 турбо од браво ми се чини.... не сум сигурен.
 
На врв Bottom