Maкедонската кантер

Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
Сите се сеќаваме на македонската кантер
Посебно на звуците од радиото
Ајде бе говедо, мрдај, оваа прилика ја користам...
Можете да ја симнете од тука (има и упатство и други линкови)

 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.541
Поени од реакции
3.017
Хаха , браос !

:D

Кичмата му скшив ! Море му ебав матер !
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Сите се сеќаваме на македонската кантер
Посебно на звуците од радиото
Ајде бе говедо, мрдај, оваа прилика ја користам...
Можете да ја симнете од тука (има и упатство и други линкови)

Ја си ги симнав сеа звуците. Супер се. :))))
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Хахахахааа..законче..ама нема шанси преку ваа да играм :D
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.131
Поени од реакции
52.899
најјакото беше: видео сам непријатеља !!!

ех, спомени од основно... :)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.460
Поени од реакции
7.735
Мрдај бе говедо :pos:
Ајмоо сви на бозаа..јуришш :pos:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.985
Поени од реакции
3.718
леее ејј фала браттт....кизнај колку време ја баравв играваа :vozbud::cuc::cuc:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.435
Поени од реакции
3.840
Да ни е жив и здрав tracker.mk :)
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Леле, играва.... :pos:
 
M

.:makedonec:.

Гостин
Сите се сеќаваме на македонската кантер
Посебно на звуците од радиото
Ајде бе говедо, мрдај, оваа прилика ја користам...
Можете да ја симнете од тука (има и упатство и други линкови)Аууууу сеа кога ги слушам овие фори од нашата стара добра кантер , ми текнува како се зафркававме порано со другарите ... ''ајде бе говедо -мрдај'' ...:pos: :ROFLMAO:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.941
Поени од реакции
28.418
Еееј кои спомени ми се враќаат.

„Пази бомба кршиглава“ (така си ја викавме);)
 

Lord Macedon

Етнички жител на Кајгана
Член од
12 септември 2008
Мислења
135
Поени од реакции
21
ццц...предобро нешто... направив пред 2 години и јас моја кантер верзија 1.1 како оваа што е, Македонци и Грци. Ама шо стана нз ја избришав. Со мои скинови, само пушките беа свалени од други =)))
Македонците како КТ имаа калашников
а грците како Т имаа томпсон.

Каша ја направив =))))
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
3.996
Поени од реакции
2.368
Одма ја спуштам, лудинцааааааа!:D
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Уф времиња беа воа. Мрдај бе говедо ! :icon_lol:
 
На врв Bottom