Maкедонија - БиХ, 05.09.2011 20:00

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
Во Велес има собир во еден кафич за понатаму на видео бим во амфи театарот ќе се следат натпреварите каде што ќе има место за голем број на фанови така е супер.
И да утре сите Нова Македонија знамето не е нешто големо по димензиите што ги гледам :)
Абе и у скопје буквално у секој кафич има пренос и обавезно многу луге, а иначе и плоштадот се полни, секој ден идеме, ама како што имаше против грција толку луге мислам дека и финале да играме нема да се соберат толку :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: аххахаххахаххахаххахаххахаххаххахха
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Абе и у скопје буквално у секој кафич има пренос и обавезно многу луге, а иначе и плоштадот се полни, секој ден идеме, ама како што имаше против грција толку луге мислам дека и финале да играме нема да се соберат толку :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: аххахаххахаххахаххахаххахаххаххахха
Во секој град имаше и во Велес имаше има клипови и во Куманово и секаде од прославите..
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
Во секој град имаше и во Велес имаше има клипови и во Куманово и секаде од прославите..
Да да имаа, затоа сакам пак да се собереме како против грција лудница ке биде ако тепаме и денес ;)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Абе кога гледам од кои копуци сме изгубиле ми се иде да се силувам...Црнагора :tapp:...Вечерва неам лабаво мора да се одржи тоа темпо победа и ништо друго :vozbud:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Треба вечерва да си ја завршиме работата, да победиме и во втор круг со 4 бодови... Дали ке можат да издржат нашите ке видиме вечерва. Досега го оставија срцето на теренот, да си надеваме дека ке продолжат да го прават тоа. Силна одбрана од натпревар во натпревар подобрен напад и сме на вистинскиот пат за голем успех...
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.632
Поени од реакции
3.506
Волку, волку, зошто и босанците се исплашени толку? :D
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
Mislam najmnogu ni odgovara natamu da prodolzat hrvatska i grcija za da vo vtorata grupa i cepnat nekoj bod na slovenija i rusija...vaka ako vleze bosna ili finska tie ke gubat od site :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не знам зошто,но имам чувство дека вечер Босанците нема да знаат кај им е гзот.
Ќе ги растрториме и бетер од Гејците,но под услов да се почне со најјаката петорка и без попуштање,а верувам нашиве нема да си играат курташак и ќе бидат понесени на крилјата на нашите многубројни фанови кој ќе бидат во салата.
Како и да е,подобро ќе биде за нас да победиме вечерва отколку да изгубиме.
Ако победиме играчите ќе бидат многу повеќе мотивирани и желни за уште повеќе докажувања,а ако изгубиме може малце да се подизгубат...не дај боже.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom