Mиксче

  • Креатор на темата wot
  • Време на започнување
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.285
хех
Не се сеќавам точно ама мислам дека почнав од пред 1 година,играв 2-3 месеца со ник ИКЕ,па направив пауза од 2-3 месеца,и од тогаш до сега играв со ник [G.a.M]|IKE.А последниов месец не играм многу пошто сите милсат дека сум читер.Ќе почнам да играм (да спијам) на кгн серверите кога ќе стават нобо sxe Injected.
poz
[G.a.M]|SooHigh и kgn.aLaK се најдобри според мене на серверите.Вие ботови ќе видите некој јак играч,неможете да го убиете и одма читер + ново е sxeto не е можно за 1 недела да направат чит!

и мене ми се игра..сеедно дали у вип миксот или кај и да е :D
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
534
е ајде де коа ке биди аман веќе :P :D
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.511
Поени од реакции
901
Има некој расположен за CS:GO микс? :)
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Јас сум in за лејт најт цс:го :)
 
На врв Bottom