Mиксче

  • Креатор на темата wot
  • Време на започнување

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.696
Поени од реакции
27.926
In before, да напоменам дека имам wireless глушец поради кој би резултирал некаде последен на табела, како сте старите играчи и, како од многу митологии старите богови.. овај админи, за нека стара добра време, да се испукаме еден квалитетен микс, со оглед на тоа дека потешките денови според студентските календари а и општо - поминаа.

Знам @Toneh беше игра. Не, не го имитирам Кагебе. На англиски боље звучи.
Ќе тагнам уште некој па ако има интерес, ќе се собираме и по фб, телефони, сталкање низ темни улички..

@Mac))
@G@rfielD
@Shorty
@No Fear
Другиве незнам дали седат на форум, а Мето, Ади.. јас ќе ги соберам. Тагнете други.

c1 c1 c1 c1 c1 c1!
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.729
Поени од реакции
15.244
Не сум сигурен дали темава ти е само за тагнатите и за тие што ќе бидат тагнати од нивна страна, ама ако не е така и ја би пуцал со вас ако ме примите :pipi:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.109
Поени од реакции
6.461
лол?

Im in!
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
8.779
Поени од реакции
13.283
Ако е за ЦС 1.6 ајм ин ако примате нетагнати луѓе :)
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
645
Поени од реакции
1.778
Едно 2-3 години немам играно, али ако има место пишете ме и мене. :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.265
Поени од реакции
8.228
Ја дури би симнал пак 1.6ката да играме заедно :)
 

closertb

Пластичен
Член од
23 октомври 2011
Мислења
888
Поени од реакции
1.048
Клајте ме и мене.
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
534
и мене рачунајте ме ако има место :) јас си плескам cs секојдневно :)
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
248
Поени од реакции
394
Играте уште ? :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.696
Поени од реакции
27.926
Дечки, јас кантер немам уклучено 4-5 години и идејата беше старите админи и играчи од Кајгана серверите да се попукаме уз заебанции, ништо сериозно и за скорови. Искрено, воопшто, а ниту за вас кои не ве познавам, не би инсталирал одново кантер. Носталгија беше во прашање. Да се пријавеше уште некој, освен Гарфилд, ќе преминевме во втора фаза на организација. Ама гледам има интерес, може темава да ви користи за Кајгана играчи миксови, секојдневните членови, од гејминг подфорумот, па и општо. Oрганизирајте си се. :)

Без тоа, темава нема поента освен да се потсеќаме дека Toneh е gayfag. :D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тагни ко човек.

После 13-ти јуни можам јас! :)
--- надополнето: 8 јуни 2013 во 20:58 ---
П.с. Ќе го викнам Принц јас и Корун, ако можам и kpbKengur
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
барајте ме и мене ако играте :D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.696
Поени од реакции
27.926
Тагни ко човек.

После 13-ти јуни можам јас! :)
--- надополнето: 8 јуни 2013 во 20:58 ---
П.с. Ќе го викнам Принц јас и Корун, ако можам и kpbKengur

Незнам шо се десило. :D

Во ред е после 13ти од моја страна. Кажи му на Кенгур не е од мој тим дека одамна не е во мој клан!

Shorty
No Fear

Треба да најдеме темата со старата годишнина, да видиме кои бевме собрани, а воедно и кој кркаше нож.. :devil1:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.163
Поени од реакции
129
Незнам шо се десило. :D

Во ред е после 13ти од моја страна. Кажи му на Кенгур не е од мој тим дека одамна не е во мој клан!

Shorty
No Fear

Треба да најдеме темата со старата годишнина, да видиме кои бевме собрани, а воедно и кој кркаше нож.. :devil1:
Challenge accepted! :D

Пожелно би било да играм против тебе :*
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.509
Поени од реакции
898
Ајде бе, може. Да помине само јунска сесија. :P
 
На врв Bottom