Lycamobile Македонија

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Taka e @Mr.Deni tocno,guku daj tamu na odgovornite kazi im deka koga si nedostapen tetkata kazuva na angliski a ne na mkd.ili na jazikot koj si go odbral....povozrasni koga zvonat a nema mreza vika nesto zenska zboruva kizne so kazuva
Ke se sredi i toa :) Neka ima dobri ponudi kako ovaa i neka se sredat pobitnite problemi.Ali ako ne zaboravam ke spomnam za ova isto vo Ponedelnik :)

Isto da napomenam deka i vo Sabota ke ima standovi na Lyca vo tri trgovski (Capitol,Ramstore Centar i City Mall) i tamu moze se sto treba vo vrska so Lyca da se zeme.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
Ke se sredi i toa :) Neka ima dobri ponudi kako ovaa i neka se sredat pobitnite problemi.Ali ako ne zaboravam ke spomnam za ova isto vo Ponedelnik :)

Isto da napomenam deka i vo Sabota ke ima standovi na Lyca vo tri trgovski (Capitol,Ramstore Centar i City Mall) i tamu moze se sto treba vo vrska so Lyca da se zeme.
Slobodno spomi mu,a za ponudi..se razbira ovaa dosega e theBest.!
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.178
Ke se sredi i toa :) Neka ima dobri ponudi kako ovaa i neka se sredat pobitnite problemi.Ali ako ne zaboravam ke spomnam za ova isto vo Ponedelnik :)
кога веќе ќе даваш предлози спомени и за тоа дека на крајот на 2021 год. не можеме да надополниме кредит преку MAESTRO картичките, мислам дека стварно не е допуствив ваков проблем на денешницава.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
кога веќе ќе даваш предлози спомени и за тоа дека на крајот на 2021 год. не можеме да надополниме кредит преку MAESTRO картичките, мислам дека стварно не е допуствив ваков проблем на денешницава.
маестро де линк да видам каква картица е тоа
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
novo od lyca 12gb= 299mkd
Автоматски споено мислење:

novo od lyca 12gb= 299mkd
edit: zaboravivi paketite na 3/6/12m razgledajte gi cenite se bombonaa ***
Автоматски споено мислење:

novo od lyca 12gb= 299mkd
Автоматски споено мислење:


edit: zaboravivi paketite na 3/6/12m razgledajte gi cenite se bombonaa ***
Bravo za lyca...so ti e konkurencija...
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.842
Поени од реакции
7.611
novo od lyca 12gb= 299mkd
Автоматски споено мислење:


edit: zaboravivi paketite na 3/6/12m razgledajte gi cenite se bombonaa ***
Автоматски споено мислење:


Bravo za lyca...so ti e konkurencija...
Што политика имаат овие Лајка?
Дали може да му текни да се премислат по 2 месеци и да не важи ова.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
Што политика имаат овие Лајка?
Дали може да му текни да се премислат по 2 месеци и да не важи ова.
Pa mozi da se premislat....taka rabotat sekade po svetot...promocija,no ti si kupuvas paket 12m(paketot i cenata si ja imas). Pa posle 12meseci ke ima dr.slicna promocija i taka vo krug....taka bese vo holandija i germanija dodeka bev na sekoi 3/6 meseci imase nova promocija...
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
3ti br,aktivirano super200 12meseci=1600mkd. Dosta e od plajkajneto kon a1 699mkd,ja preteraja
Momentalno 079 Lyca TheBest ''spored mene fali dobra reklama''
Автоматски споено мислење:

3ti br,aktivirano super200 12meseci=1600mkd. Dosta e od plajkajneto kon a1 699mkd,ja preteraja
Momentalno 079 Lyca TheBest ''spored mene fali dobra reklama''
Btw i za Lte brzinata nemam komentar eve i do a1 i do frankfurt speedtest....
 

Attachments

Последно уредено:

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
3ti br,aktivirano super200 12meseci=1600mkd. Dosta e od plajkajneto kon a1 699mkd,ja preteraja
Momentalno 079 Lyca TheBest ''spored mene fali dobra reklama''
Автоматски споено мислење:


Btw i za Lte brzinata nemam komentar eve i do a1 i do frankfurt speedtest....
Уште подобро е што преку андроид апликацијата плаќањето е без никаков проблем.Со 3 чекора и готово се беше средено.Нека продолжат овака во иднина и би требало да добијат повеќе корисници :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
Уште подобро е што преку андроид апликацијата плаќањето е без никаков проблем.Со 3 чекора и готово се беше средено.Нека продолжат овака во иднина и би требало да добијат повеќе корисници :)
Apsolutno eve jas im sum kako podvizna reklama ...:jeeee:
izminative 4/5 dena 10br aktivirav i 2 se vo faza na portirajne utre uste 1br, kese portira
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
43
Супер се Lycamobile, корисник сум кај нив од 2017, го портирав мојот Цабест број и многу сум задоволен. Едно време имаа проблеми со мрежата некогаш се губеше, па имаа еден период имаа голем технички проблем но и тој го решија, но сега гледам имаат доста привлечни пакети за секој вкус. Неограничени минути и СМС пораки кон сите оператори, само што имат една мана, по еден сат разговор се прекинуват врската и морат повторно да се воспоставит истата. Call the world for less.

1637020268861.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom