Lycamobile Македонија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и телекомуникации' започната од Apple, 10 мај 2016.

 1. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  621
  Допаѓања:
  501
  јас немам проблеми ао надополнување кредит онлајн.
   
 2. micho73

  micho73

  Член од:
  15 јануари 2015
  Мислења:
  320
  Допаѓања:
  236
  На Lyca?
  Како?
   
 3. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  621
  Допаѓања:
  501
  Така де. Си внесувам картица, избирам сума и си надополнувам. Со каква картица пробуваш да надополниш кредит? Од која банка?

  Најави се во твојот профил и оди на линков.

  п.с еве баш сега дополнив без никаков проблем.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 15 април 2019
  На miki80, Mr.Deni и ts01 им се допаѓа ова.
 4. dastan

  dastan

  Член од:
  7 јуни 2014
  Мислења:
  630
  Допаѓања:
  583
  еве пак иста песна
  [​IMG]
  користам картичка од КБ, маестро, со истата нема што и каде не сум плаќал и физички и онлајн, проблемот го има само кај лајка :-(
   
 5. miki80

  miki80

  Член од:
  21 ноември 2011
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  115
  јас
  јас имам проблем со картичка од тутунска (дебитна) истата порака ја добивам ама со картичка од стопанска (кредитна) немам проблем
   
  На dastan му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dastan

  dastan

  Член од:
  7 јуни 2014
  Мислења:
  630
  Допаѓања:
  583
  па нека си средат, не работат од вчера!
  недозволиво е во 21 век да не може онлајн да се дополни кредит за припејд, без разлика која е причината.
   
  На miki80, krkac и DrMTR им се допаѓа ова.
 7. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.217
  Број за проверка на преостанат интернет? :)
   
 8. micho73

  micho73

  Член од:
  15 јануари 2015
  Мислења:
  320
  Допаѓања:
  236
  #137* па врти
   
  На Беркут му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.636
  Допаѓања:
  14.217
  *137#
  Фала

  Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
   
 10. Apple

  Apple It's good to be good

  Член од:
  11 октомври 2009
  Мислења:
  2.648
  Допаѓања:
  1.004
  Дали мене ми се чини или проработе и ЛТЕ?
   
 11. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  621
  Допаѓања:
  501
  Како гледаш дека има ЛТЕ?
   
 12. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  5.503
  Допаѓања:
  4.224
  Pa treba od 3g+ ili H+...znakot da se smeni vo 4g ili 4g+...

  Barem taka mislam.....
  Imam Sim martička kako vtora vo telefonot.....no mi isteče periodot od 1 mesec za koristenje na 2 giga internet i nemožam da proveram. Da nadopolnam kredit i ke testiram brzina
   
 13. Mr.Deni

  Mr.Deni Животна грешка си ми ти...

  Член од:
  4 мај 2007
  Мислења:
  2.804
  Допаѓања:
  511
  Нема сеуште ништо од 4G :)
   
 14. ts01

  ts01

  Член од:
  29 август 2008
  Мислења:
  1.599
  Допаѓања:
  651
  ???
   
 15. DrMTR

  DrMTR

  Член од:
  18 септември 2014
  Мислења:
  621
  Допаѓања:
  501
  Нема LTE. Пробано денеска .
   

Сподели преку: