Lycamobile Македонија

Член од
3 мај 2017
Мислења
40
Поени од реакции
8
Добро е, дојде мрежа. Требаше да добијам битен повик од фирма па ради тоа ме фати малку паника.
Срамота е ова што ни го прават, и ве молам за мислење...
Ова нормално е?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Добро е, дојде мрежа. Требаше да добијам битен повик од фирма па ради тоа ме фати малку паника.
Срамота е ова што ни го прават, и ве молам за мислење...
Ова нормално е?
Ќе си одат за брзо време.. вака не тераат уште долго ..
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.202
Поени од реакции
3.585
Добро е, дојде мрежа. Требаше да добијам битен повик од фирма па ради тоа ме фати малку паника.
Срамота е ова што ни го прават, и ве молам за мислење...
Ова нормално е?
Nenormalno e ali koga dozvolivme one da go kupi Tag eve rezultat ;a lyca za brzo ke figurura samo kako ime demek imame mvno vo MKd. toa e se
 
Член од
3 мај 2017
Мислења
40
Поени од реакции
8
Ме интересира нешто.
Доколку Lyca еве пропадне од утре, не постои повеќе.
Што се случува со нас, тие што сме на Lyca?
Ќе треба наеднаш сите да си го портираме бројот на T-Mobile/Vip?
Да настане општ хаос или?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.202
Поени од реакции
3.585
Ме интересира нешто.
Доколку Lyca еве пропадне од утре, не постои повеќе.
Што се случува со нас, тие што сме на Lyca?
Ќе треба наеднаш сите да си го портираме бројот на T-Mobile/Vip?
Да настане општ хаос или?
Broevite ke gi prevzemi operatorot davatel na uslugata vo slucajov Vip- istoto se sluci so Albafone broevite 073 xxx xxx gi prevzede One na odreden period
so Lyca ne veruvam da se sluci albafon bidejki 079 serijata gi zakupi od Aek na 10god.
ali luda drzava nikogas ne veli nikogas.....
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.601
Поени од реакции
38.761
Додека има ефтин нет добро е, нема друга алтернатива освен нив, доколку ги снема не знам што ќе се прави.

П.С Сега гледам ги поскапиле пакетиве...

 
Последно уредено:
Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.109
Поени од реакции
538
Додека има ефтин нет добро е, нема друга алтернатива освен нив, доколку ги снема не знам што ќе се прави.

П.С Сега гледам ги поскапиле пакетиве...

има повеќе време како се поскапени ама и овие се Промоција колку што се гледа од сликите
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.601
Поени од реакции
38.761
има повеќе време како се поскапени ама и овие се Промоција колку што се гледа од сликите
на 28ми ноември активирав последен пат пакет 2 гб за 100, после тоа се зголемени?
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.912
Поени од реакции
1.420
Како услугата а?
Од месец на месец се повеќе и повеќе ја снемува. :)
Гаси тоа операторот бе!
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Има некој префрлано сопственост на број кај овие? Ми дадоа некој емаил цел ден чекам некој да врати одговор, за греота се
 
Последно уредено:
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.072
Поени од реакции
1.144
Како се проверува колку интернет е преостанато од активираниот пакет?
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
5.027
Поени од реакции
2.889
Si prodolzuva duopolot i nasava koromandija ostanuva crna dupka vo svetot kade sto i pokraj niskiot standard imame najskapi i najskart mobilni ponudi. Ovie lyca izgleda dojdoa samo za ukras. Paketive im se primerni za nekoe kameno vreme od pred 20 god. Nisto, cekame na drug provajder i kloca.[DOUBLEPOST=1514535935][/DOUBLEPOST]
Додека има ефтин нет добро е, нема друга алтернатива освен нив, доколку ги снема не знам што ќе се прави.

П.С Сега гледам ги поскапиле пакетиве...

Koj eftin net be covece, vo Slovenija i Hrvatska imas bezbroj ponudi so paketi po 1000+ povici sms i po 10-20gb internet od 7-10e i vo pripejd i vo postpejd. Bruka, koja vukojebina sme da ne verue covek.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom