Lpg sistem

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од AL€XAND€R, 29 јануари 2018.

 1. AL€XAND€R

  AL€XAND€R

  Член од:
  29 јануари 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo kupiv kola so Plinski ured nekoj italija ski E-G@S sly injection. Problem e sto nasive majstori ne mozat da go konektiraat softverski. Nekoj da pomogne so resenie?
   
 2. Ljesh Njeri

  Ljesh Njeri

  Член од:
  5 септември 2017
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  104
  Увезена е со вграден систем? Праша во ПЛИМОНТ?
   
 3. AL€XAND€R

  AL€XAND€R

  Член од:
  29 јануари 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Да 20180118_134359.jpg 20180118_134343.jpg
  --- Споено дупло мислење, 30 јануари 2018 ---
  Не не прашав ама ќе прашам
   
 4. dekocer9

  dekocer9

  Член од:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  2
  Некој да продава ваков компјутер за лпг Ланди омега плус? Позз
  --- Споено дупло мислење, 4 март 2018 ---
  Изгледа ти е блокиран компјутерот....истиот проблем го имам и јас ....само нов!
   

  Прикачени податотеки:

  • Landi.jpg
   Landi.jpg
   Големина:
   227,2 KB
   Прегледи:
   11
  Последно уредено: 4 март 2018
 5. dekocer9

  dekocer9

  Член од:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  2
  Здраво некој да има искуство со овие плински уреди?? ПОЗЗ :):):motorce::motorce:
  http://europegas.pl/en/
   

Сподели преку: