LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    282
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.261
Поени од реакции
3.042
Пак ја гледам серијата и само што ја изгледав епизодата “The Constant” (4та сезона, 5та епизода)
За мене била и ќе биде најдобрата епизода во историјата на ТВ сериите.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
14.953
Поени од реакции
17.648
Јас сакам да ја заборавам и да не ја гледам пак ....
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.581
Член од
13 јули 2006
Мислења
14.953
Поени од реакции
17.648
Како да не беше доволно една глупава серија кај што се сите умрени после пад на авион, сега и Нетфликс направи продолжение на оваа една друга слична серија. :facepalm:


Еве ако сакате Лост вибес еве серија со сличен очај.

1668453547975.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom