Lost Girl

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781

Бо е девојка која што припаѓа на нечовечка раса Фејови. Името е изгубена девојка затоа што таа не припаѓа на ниеден клан ниту од темната ниту пак од светлата страна на Фејовите. Оваа структура на организираност и хиерархија постоела со илјадници години, и Бо е феномен затоа што не припаѓа на таа структура: Таа е Феј од подгрупа шмукач :icon_lol:, и за време на сексуален однос се храни со енергијата која што и дава сила да преживее, енергетски вампир со натприродна сила на заведување. Страшна работа :icon_lol:....
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Прва сезона ми е изгледана одамна, вторава сезона чекав да заврши па да ја гледам цела.
Имам и рецензија напишано за серијава, не е којзнае што, ама за забава и да пуштиш мозок на пасење е солидна.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Претерано лезбејска ова серијава :icon_lol:.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Серијава почнав да ја гледам пред некој ден ја догледувам првата сезона при крај сум со неа што да кажам за серијава мн ми се допага има јаки работи најака ми е пријателкава на бо kenzi
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Серијава почнав да ја гледам пред некој ден ја догледувам првата сезона при крај сум со неа што да кажам за серијава мн ми се допага има јаки работи најака ми е пријателкава на бо kenzi
Фина е, а Кензи е комедии, секоја епизода ме смее.
На 12ти јануари почнува трета сезона па ќе видиме што и како ќе биде.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Значи поголем хипстер од Bucio нема, све некои 2/3-та класа серии гледа :D
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Guilty pleasure бе.....we all have them :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Моментално сум при крај со вторава сезона на гледање ја спуштам и 3 та сезона одвај чекам да видам што е како е премногу сум задоволен од серијава
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Има уште некој што уште ја прати?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom