Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Ви ги чита видеата на локерз? Мене веќе два дена не ми ги чита. И тие во PLAY, и тие на Hallway
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Што е со ЛОКЕРЗ не се пуштаат клиповите само црна слика дава и нишо :( Дали се дешава тоа и кај вас?
и кај мене некогаш тоа се дешава ,немора само да гледаш клипови може и со оваа програма да земаш поени

ако најде некој линк од програмов нека пише ја немоѓжев линк да најдам
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
и кај мене некогаш тоа се дешава ,немора само да гледаш клипови може и со оваа програма да земаш поени

ако најде некој линк од програмов нека пише ја немоѓжев линк да најдам

500 денара
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
ne veruvam deka e 10% zosto imav 1 milion koga gi naracuvav 3 te maici i ne mi zimase po 100.000 bz.
a za ova nema sansi da te baniraat zosto jas se kladam isto vo zivo cekam da vleze golot i odma uplakam i go prifaka tiketot so visok koeficient.

D-Wade kazi mi za kolku vreme ke mi stigne nagradata na adresa pred 2 dena mi pratija porakive na mail????
не верувам да те банират, зошто си уплатил пред да дадат гол :)


зимаат 10% од парите што ти остануваат а не кога како xD
Фала за одговорите :) :smir:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
и кај мене некогаш тоа се дешава ,немора само да гледаш клипови може и со оваа програма да земаш поени

ако најде некој линк од програмов нека пише ја немоѓжев линк да најдам
Шо мислиш ти нафта тие пијат?
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Објавија на е-кастиГ демек кој ќе земе награда. Еве ги Македончињата, фиромчиња: Danica Pasic, Jadran Telacevic и Manda Radanovic! Епа сега проценете дали се од кај нас, или па...дали постојат овие луѓе ... и дали е ова измама или планирате и во втор круг да правите по 1000, 2000 поени ??? :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
Објавија на е-кастиГ демек кој ќе земе награда. Еве ги Македончињата, фиромчиња: Danica Pasic, Jadran Telacevic и Manda Radanovic! Епа сега проценете дали се од кај нас, или па...дали постојат овие луѓе ... и дали е ова измама или планирате и во втор круг да правите по 1000, 2000 поени ??? :pos2::pos2::pos2:
Elvis Kurtovic ne zema nagrada?

:pos2::pos2:
 
Член од
8 април 2008
Мислења
133
Поени од реакции
9
Објавија на е-кастиГ демек кој ќе земе награда. Еве ги Македончињата, фиромчиња: Danica Pasic, Jadran Telacevic и Manda Radanovic! Епа сега проценете дали се од кај нас, или па...дали постојат овие луѓе ... и дали е ова измама или планирате и во втор круг да правите по 1000, 2000 поени ??? :pos2::pos2::pos2:
Абе овие сите со српско презиме,ајдее ццц :zid:
Ај создравје нека си ги користат наградите хаха:baeh:

Како бе,кај мене уште не отвара?!
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Абе овие сите со српско презиме,ајдее ццц :zid:
Ај создравје нека си ги користат наградите хаха:baeh:
Да, да... Ау јас заборавив да им честитам. Ајде со здравје да си користат што и да “добиле“, па другиот круг сите награди да ги соберат :smir:
 

ЏамПЏет

DeaDShoT
Член од
2 декември 2009
Мислења
653
Поени од реакции
89
Ај нека се јави некој што има добиено награда на такви сајтови. Или како што вика Ацид курсетресеуладнавода :pos2:
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
ne veruvam deka e 10% zosto imav 1 milion koga gi naracuvav 3 te maici i ne mi zimase po 100.000 bz.
a za ova nema sansi da te baniraat zosto jas se kladam isto vo zivo cekam da vleze golot i odma uplakam i go prifaka tiketot so visok koeficient.

D-Wade kazi mi za kolku vreme ke mi stigne nagradata na adresa pred 2 dena mi pratija porakive na mail????
за околу 1 недела ќе ти стасат :)
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Објавија на е-кастиГ демек кој ќе земе награда. Еве ги Македончињата, фиромчиња: Danica Pasic, Jadran Telacevic и Manda Radanovic! Епа сега проценете дали се од кај нас, или па...дали постојат овие луѓе ... и дали е ова измама или планирате и во втор круг да правите по 1000, 2000 поени ??? :pos2::pos2::pos2:
ЛоЛ Абе Абе шо не ќе измислат ајде сега си имаат речено ќе ги измамиме ама и тоа не знаат Pfff:smir::tapp::tapp:
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.011
Поени од реакции
1.267
Да прашам нешто за ВК.Сега значи ако имаш 9 реферали значи дека ако те излечат добиваш ајпод?така?
 
T

Tetro

Гостин
Да прашам нешто за ВК.Сега значи ако имаш 9 реферали значи дека ако те излечат добиваш ајпод?така?
баш така. само што, имав 3 реферали и одеднаш имам 0 :toe: и малце ми е чудно ова:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom