Live Streams на Android Tv

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Ви пишав кој иптв провајдер има секакви спортски канали и е преевтин. Ама кој да прочита :)
 
Член од
31 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
ТВ во живо е една од најпопуларните АПК во живо АПК за спорт, филмови и ТВ шоу Стриминг на Android оперативен систем. Апликацијата Live Net TV е домаќин на канали од многу земји кои вклучуваат Велика Британија, САД, земји од Блискиот исток, Индија, Иран, Пакистан, Турција и многу други земји.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
ТВ во живо е една од најпопуларните АПК во живо АПК за спорт, филмови и ТВ шоу Стриминг на Android оперативен систем. Апликацијата Live Net TV е домаќин на канали од многу земји кои вклучуваат Велика Британија, САД, земји од Блискиот исток, Индија, Иран, Пакистан, Турција и многу други земји.
Има апликација за андроид LiveNetTV !!!
Дај ми линк ако сакаш, не можам да ја најдам на апсторе

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
Zdravo Decki
Ako moze da predstavam edna Aplikacija koja denovive ja staviv na Playstore
Se raboti za Stream na IPTV kanali i filmovi so prevodi od ex-yu prostorive plus nekoi Evropski prevodi.
Se nadevam deka ne prekrsiv nekoe pravilo od forumov ako e taka slobodno brisete itn... Malku promocija i poddrska (Ima po nekoja rekalama) da vidam dali moze da se zivee :). Ne deka se razbiram mnogu od Android Studio itn... Ubavo najden i sreden source pa aj da vidam kako kje bide :), Manuelno odi importiranjeto na filmovi i strimovi pa den za den ja update na baza.

Moviepolis - Free

Link:


Pozdrav
 
Член од
3 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
[QUOTE = "scottsen11, post: 8778688, member: 129396"]
1. Pluto Tv
2. Bloomberg Tv +
3. SPB shareit apk
4. NBC
5. liveStream Tv
[/ QUOTE]

In this case, we have the following: hope you liked and found my answer informative enough.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom