Live Messenger проблеми, прашања и совети

dragansk

хелоу...
Член од
2 февруари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
4
од кај да најдам мсн 8.5 верзија да не има неккој, барав по нетов а и таа сто ја користев веке не мозам да ја користам ми вика дека мора да ја надградам
со новата верзија а таа не ми се свига некако,а не сакам compatibility>run this program compatibility for mode win2000 или слично, така работи ама не мозам да користам мсн плус,дискавери и други додатоци :S чаре
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
И вчера и денес проблеми , неможам да се логирам , коа ке одам на она Troubleshots ми вика Key ports Нешто дека е зезнато и вчера и денес истото...
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
Здраво се извинувам ако сакате да помогнете го форматирав компјутерот XP-sp3 windows пробав потоа да инсталирам мсн но излегува error OnCatalogresult: 0x8104000b влегов на страната што ми евентуално треба да ми најде решение пробав се но сеуште ми излегува истиот error. ПОЗЗ
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
error code 8001012e

Некое решение?
 

radica

never mind
Член од
21 октомври 2007
Мислења
599
Поени од реакции
36
од кај да најдам мсн 8.5 верзија да не има неккој, барав по нетов а и таа сто ја користев веке не мозам да ја користам ми вика дека мора да ја надградам
со новата верзија а таа не ми се свига некако,а не сакам compatibility>run this program compatibility for mode win2000 или слично, така работи ама не мозам да користам мсн плус,дискавери и други додатоци :S чаре
Друго чаре освен ова погоре нема...:)
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
ставам CD у драјверот, пуштам, сецка додека тече видеото.
го снимам све тоа на PC и пак го пуштам и пак сецка. шо е проблемот?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
ставам CD у драјверот, пуштам, сецка додека тече видеото.
го снимам све тоа на PC и пак го пуштам и пак сецка. шо е проблемот?
вака...
ставаш цеде уј драјвер и сецка додека тече видеото? кое видео? на цедето има снимка па сецка?
го знимаш на писи го пушташ и пак сецка?
да не е таква снимката? или компјутерот ти е пун вируси (или едноставно спор) ???
и што има ова везе со мсн? xD
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Има ли начин да си го дознаам пасвордот...ставено ми е на ремембер пасворд..и така си се уклучувам секогаш :D не можам ни преку тоа тајното прашање, после ќе ми го форматираат пц па ако има некаков начин да си го откријам пасс?:tapp:
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Има ли начин да си го дознаам пасвордот...ставено ми е на ремембер пасворд..и така си се уклучувам секогаш :D не можам ни преку тоа тајното прашање, после ќе ми го форматираат пц па ако има некаков начин да си го откријам пасс?:tapp:
http://www.nirsoft.net/utils/mspass.html
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
ај мала помоп момци... коа ке кликнам на инбокс инконката на месинџерот наместо директно до мејл ме носи на оваа страна
http://g.msn.com/5meen_ms/11
дај помогнете како да опраам работава?
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554

Кој му враг?
Идам на страната гет ливе за да симнам најновото мсн и го симињам и после кога сакам да инсталирам се појавува ова..Чаре?
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
симни понова верзија на windows installer
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
А кога испаја новава верзија на MSN Live ?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
755
Поени од реакции
356
Мислам дека нема да ти работи 8,5. Ќе бара да ја инсталираш најновата верзиија.

од кај да најдам мсн 8.5 верзија да не има неккој, барав по нетов а и таа сто ја користев веке не мозам да ја користам ми вика дека мора да ја надградам
со новата верзија а таа не ми се свига некако,а не сакам compatibility>run this program compatibility for mode win2000 или слично, така работи ама не мозам да користам мсн плус,дискавери и други додатоци :S чаре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom