LGBT-популацијата и современиот свет

  • Креатор на темата Out Boy
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
И сега лајкови ли треба да тураме за педерите да се осеќаат природно?Се знае,ако си педер си настран,ако си лезбејка си настран..Ако си машко,а ти се крева на Николина Пишек се е во ред со тебе,ако си женско,а ти се влажни на Вилијам Леви,тогаш се е во ред со тебе..Крај..
Прифаќњето на педерите како на рамни на нас, прави и ние, хетеросексуалците, да се осеќаме убаво.
Женско сум, ама ич не се влажнам на овој Вилијам, можда нешто не е во ред со мене...
Иначе јас и Шкорпион се влажниме на ист тип маж кои се тотално различни од овој Вилијам. Со кој е згрешена работата, ако може ти како стручњак да ни кажеш? :pipi:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Малку му беше во чаршија.
Сеа ко ќе се соберат вмро во некоја месна ко ќе му влезам со другарите еднаш лом има со камења да ги напраам.
ЈЕР за мене не е природно да членуваш во вемеро. буљаши ...
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Добро бе да му се сневиди,како покрај толку невевчиња млади,стегнати ти со дошол до длакави машки..Од дома те знаат ли?Преобрати се во жени додека е време..:):)
Некој мора да ги сака и длакавите машки нели? Повеќе невевчиња за тебе ;)
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Изгледа ти уште не си видел длакава жена :)
Скраја да е,со тие што сум бил,биле длакави ама малку,и тоа на гениталиите..[DOUBLEPOST=1414866759][/DOUBLEPOST]
Прифаќњето на педерите како на рамни на нас, прави и ние, хетеросексуалците, да се осеќаме убаво.
Женско сум, ама ич не се влажнам на овој Вилијам, можда нешто не е во ред со мене...
Иначе јас и Шкорпион се влажниме на ист тип маж кои се тотално различни од овој Вилијам. Со кој е згрешена работата, ако може ти како стручњак да ни кажеш? :pipi:
И те како ти се влажни,само несакаш да признаеш..Ќе ги навредиш овие "другиве" ако признаеш
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
И мене не ми се крева на Вилијам Леви. Изгледа не сум геј (веќе).
 

Rokko

SiFU 師父
Член од
30 мај 2014
Мислења
714
Поени од реакции
299
Како што сте добро организирани, и имате јако лоби да барате права, што не формирате некоја светска организација да ви доделат некоја педерска држава па таму лупај те се, ко глув у тапан, онака крвнички :LOL:
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
Како што сте добро организирани, и имате јако лоби да барате права, што не формирате некоја светска организација да ви доделат некоја педерска држава па таму лупај те се, ко глув у тапан, онака крвнички :LOL:
Не знам дали си свесен колку фашизам имаш во изјавава. Најверојатно не си.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Онака еден остров да да му дадат и после години поминати таму како на Галапагос, пошо ќе бидат одделени од светот, ќе се развијат мутанти со по три пениси и 4 тестиси и онака вградени тијари на главите.

ЈЕР принцези.
 

Rokko

SiFU 師父
Член од
30 мај 2014
Мислења
714
Поени од реакции
299
Не знам дали си свесен колку фашизам имаш во изјавава. Најверојатно не си.
Кога читаше толку за фашизмот, што не посвети барем малку време да им помогнеш и да им кажеш дека го ставаат во погрешна дупка. Свесни луѓе, неправат несвесни работи....!
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Како што сте добро организирани, и имате јако лоби да барате права, што не формирате некоја светска организација да ви доделат некоја педерска држава па таму лупај те се, ко глув у тапан, онака крвнички :LOL:
Не давај идеи. Може Македонија ќе ни фати око. Кај ќе се селите после? :D

а дали се навлажнуваш на Вилијам?
На тебе се влажнам.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
и не излегвај разголен надвор можи ќе ти помини
Ама после како ќе се изразувам индивидуално и ќе ги задоволувам моите егзибиционистички склоности? Тоа веќе нема да сум јас. Ме тераш да се убијам себе си и да бидам некој сосема друг човек. Какво животно треба да си да ми го предложиш ова? :place:
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Ама после како ќе се изразувам индивидуално и ќе ги задоволувам моите егзибиционистички склоности? Тоа веќе нема да сум јас. Ме тераш да се убијам себе си и да бидам некој сосема друг човек. Какво животно треба да си да ми го предложиш ова? :place:
За да не се убиеш ја ќе те клецкам повремено, од хуманитарни причини
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom