Lenny Kravitz @ Борис Трајковски - 2.10.2012

  • Креатор на темата Паган-др
  • Време на започнување
B

BBlisto

Гостин
Почитувани,
Ве информираме дека утрово добивме усмена вест, а попладнево и официјална вест дека Lenny Kravitz е принуден да ја откаже европската турнеја во септември и октомври, поради продолжување на обврските за снимањето на филмот "The Butler", кој што во моментов се снима во New Orleans.
Како можни нови термини, се споменува 2013 година, а за што навремено ќе бидете известени.
Сите оние што имаат купено влезници ќе можат од понеделник да си ги повратат средствата на местата каде што ги купиле влезниците.
Нема потреба да ви кажеме колку ни е жал за оваа ситуација ама во шоу бизнисот понекогаш се случуваат и вакви работи.
Ви го приложуваме соопштението кое го добивме ова попладне.

Ваша,
Авалон Продукција


Од FB страната на Авалон...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.813
Поени од реакции
25.386
Еднаш ќе се наканам да одам на концерт без да ме мрзи и ќе го откажат. :tapp::нинџ:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.265
Поени од реакции
3.475
Јас малце се разочарав ама вака повеќе ми одговара.

И дај овие од Холивуд нека се одлучат дали ќе бидат или пејачи или актери.
 
На врв Bottom