LCD телевизори

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од VINO, 22 септември 2007.

 1. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.295
  Допаѓања:
  1.802
  Па панасоникот е поскап така си пишува


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 2. olikomerc

  olikomerc

  Член од:
  25 февруари 2009
  Мислења:
  1.505
  Допаѓања:
  376
  Не ги гледа ваљда Смарт цените :D
   
 3. 123456

  123456

  Член од:
  6 септември 2007
  Мислења:
  5.294
  Допаѓања:
  2.729
  Hahahahaha of lele
   
 4. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.295
  Допаѓања:
  1.802
  Уф да бе не го видов смарт цените LoL


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 5. miki80

  miki80

  Член од:
  21 ноември 2011
  Мислења:
  421
  Допаѓања:
  113
 6. bakigvg

  bakigvg

  Член од:
  30 јуни 2008
  Мислења:
  1.585
  Допаѓања:
  840
  Vestel во Турција, каде што на секои 2.5 секунди излегува по еден телевизор. Најголемата фабрика во светот за техничка стока, која се простира на 1.1 милион м2.
   
 7. Pepibe

  Pepibe

  Член од:
  6 јануари 2015
  Мислења:
  959
  Допаѓања:
  894
  за тие пари брат имаш секаде,нептун сетекс,амц,и др.со исти па и малку повеке спецификации..
   
  На miki80 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Svirac_bt

  Svirac_bt

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  19
 9. ts01

  ts01

  Член од:
  29 август 2008
  Мислења:
  1.334
  Допаѓања:
  502
  hitachi ist toj model ima drugar;prezadovolen e i 4k od usb i youtube stakloE imam videno licno....
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.295
  Допаѓања:
  1.802
  Хитачи повеќето купуваат и се задоволни ,а Фуего комшијата го има и пак се задоволни ама сликата не се споредува со хитачи, ЏВЦ тоа не знам


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На fufipasawu и Govinda им се допаѓа ова.
 11. Pepibe

  Pepibe

  Член од:
  6 јануари 2015
  Мислења:
  959
  Допаѓања:
  894
 12. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.745
  Допаѓања:
  25.134
 13. Pepibe

  Pepibe

  Член од:
  6 јануари 2015
  Мислења:
  959
  Допаѓања:
  894
  от кај знаеш дека е набавна 13 зарем можеш да го најдеш и за толку,,патем да пишам от искуство FUEGO и TELEFUKENOT или FAKENOT како и да е имаат иста слика,кавлитет,мени,а различна цена..
   
 14. Чесен Рекетар

  Чесен Рекетар

  Член од:
  26 мај 2015
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  179
  Decki imam quart tv 40ka e sea neso me zeza slikata preliva koga ke pustam youtube a inace vaka si e dobra znaci preliva samo na klipovi kako da go resam problemov ili na servis da go nosam
   
 15. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.670
  Допаѓања:
  1.249
  Toa znaci deka procesoro e slab zatoa koce.
   
  На Pepibe му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Чесен Рекетар

  Чесен Рекетар

  Член од:
  26 мај 2015
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  179
  mu udriv reset se opravi i ne kocese tuku prelivase slikata samoo na video
   

Сподели преку: