LCD телевизори

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од VINO, 22 септември 2007.

 1. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.096
  Допаѓања:
  1.684
  Па панасоникот е поскап така си пишува


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 2. olikomerc

  olikomerc

  Член од:
  25 февруари 2009
  Мислења:
  1.482
  Допаѓања:
  363
  Не ги гледа ваљда Смарт цените :D
   
 3. 123456

  123456

  Член од:
  6 септември 2007
  Мислења:
  5.209
  Допаѓања:
  2.591
  Hahahahaha of lele
   
 4. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.096
  Допаѓања:
  1.684
  Уф да бе не го видов смарт цените LoL


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 5. miki80

  miki80

  Член од:
  21 ноември 2011
  Мислења:
  402
  Допаѓања:
  98
 6. bakigvg

  bakigvg

  Член од:
  30 јуни 2008
  Мислења:
  1.571
  Допаѓања:
  832
  Vestel во Турција, каде што на секои 2.5 секунди излегува по еден телевизор. Најголемата фабрика во светот за техничка стока, која се простира на 1.1 милион м2.
   
 7. Pepibe

  Pepibe

  Член од:
  6 јануари 2015
  Мислења:
  840
  Допаѓања:
  809
  за тие пари брат имаш секаде,нептун сетекс,амц,и др.со исти па и малку повеке спецификации..
   
  На miki80 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Svirac_bt

  Svirac_bt

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  16
 9. ts01

  ts01

  Член од:
  29 август 2008
  Мислења:
  1.277
  Допаѓања:
  471
  hitachi ist toj model ima drugar;prezadovolen e i 4k od usb i youtube stakloE imam videno licno....
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.096
  Допаѓања:
  1.684
  Хитачи повеќето купуваат и се задоволни ,а Фуего комшијата го има и пак се задоволни ама сликата не се споредува со хитачи, ЏВЦ тоа не знам


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: