Lala крема против пеги и флеки

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Јас ја користам неколку месеци, од март-април негде. Кај мене има некои минимални резултати, али јас ја користам дневната крема, ноќната била поефикасна, па може ради тоа и нема нешто ептен видливо.
Али задоволна сум од кремата во секој случај, лицето ми изгледа посвежо, тенот поизедначен, брзо се впива во кожа и многу убаво ми мириса. Ко за некој што освен лосион за чистење друго ништо не става на лице ми е сосем погодена.
Јас користам и дневна и ноќна. Изгледа пребрзо очекувам резултати, ама читав туѓи искуства, некои тврдат дека уште при првите неколку користења забележуваат промена.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Јас користам и дневна и ноќна. Изгледа пребрзо очекувам резултати, ама читав туѓи искуства, некои тврдат дека уште при првите неколку користења забележуваат промена.
Зависи и од кожата, кај мене дефинитивно нема некои огромни промени, иако ја користам подолго време. Некои може и ставаат 2-3 пати на ден за побрзо да има ефект. :unsure:
Во секој случај, на допир и како ја осеќам кожата на лицето, има бенефити. Продолжи си да ја користиш, може понатака ќе увидиш резултати, секако од неа нема лошо. :)
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Denovive dojdov do informacija za edna krema koja pomaga za pegi, fleki i brcki. Devojkata sto ja koristela bese prezadovolna i resiv i jas da ja naracam. Golemo pakuvanje e od 250 ml. a cenata e okolu 500 denari. Proizvoditelot e germanski i mi potvrdija deka bila mnogu kvalitetna http://www.greenmaster.info/greenmaster/крем-со-слуз-од-полжави-150-мл
Баш ме занима дали ке ти биде добра и ке има позитивни резултати...имам пробано неколку креми за флеки ама ниедна немаше ефект.
Ќе чекаме извештај;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom