La Liga Santander 2021/22

Член од
5 март 2018
Мислења
11.032
Поени од реакции
10.766
Тука се двата негде....Грилиш,Виничиус па Бензема...и Салах звер реално и тој е во најтесниот круг...ама сепак Вини синката доминира засега.
Моментално ни еден играч не е ни приближно до Салах, ниту еден.
 

Goofy

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
472
Поени од реакции
1.346
Моментално ни еден играч не е ни приближно до Салах, ниту еден.

Бензема е најдобар играч во светот моментално, каков гол даде :cuc:
Секоја чест и за Шпанија, до последно притискаа за гол ама тоа е, Љорис се извампири.

Класика!
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
142
Поени од реакции
236
Некој добар стреам за Реал Мадрид - Осасуна? Или општо страница со стримови ако има да ми пратите да не прашувам нон стоп? Јас знаев една ама и ебале мајката а упропастиле.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.032
Поени од реакции
10.766
Тоа се тие кисели насмевки после пораз, Оле и компирот, нема трет. :)
Автоматски споено мислење:

Ел Тигре :love:
Столе му одбранил пенал на Депај и за него една срцка :love:
 
Последно уредено:
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.840
Поени од реакции
8.441
Ако и тргне на Барса со Чави, да си го земеме Столе за резервен голман? :D

Иначе ако некој не знае, Рајо Ваљекано е ултра левичарски клуб, навивачите им се тешки комуњари. :)
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.881
Поени од реакции
12.679
Ако и тргне на Барса со Чави, да си го земеме Столе за резервен голман? :D

Иначе ако некој не знае, Рајо Ваљекано е ултра левичарски клуб, навивачите им се тешки комуњари. :)
Што е тоа комуњари, баш ме интересира?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.032
Поени од реакции
10.766
Реал се сопнал синоќа, ич не сум во тек со фудбалот периодов, ништо не знам шо се дешава. Бетис гледам бичи напред :motorce:
Лудила од сезона можи да испадни оваа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom