La Liga Santander 2021/22

Goofy

Обичен смртник
Член од
11 август 2016
Мислења
439
Поени од реакции
1.179
Зборам за неспортското понашање на циганите не зборам за резултат.
Треба да се прифати тоа шо е и да се почне цело време млади да се дураат.. фосилите бускетс пиќе роберто алба последните 20 мин (ако водиме)
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.415
Поени од реакции
3.143
Ако некој се прашувал како Инаки завршил во Билбао,вреди да се прочита.:)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.523
Поени од реакции
48.861
Ако некој се прашувал како Инаки завршил во Билбао,вреди да се прочита.:)
Убаво кажано.

Danas je Iñaki neusporedivo kvalitetniji igrač nego tad, ali tržišna vrijednost mu je manja jer je eventualni potencijal na cijeni više nego trenutna igračka kvaliteta.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.856
Поени од реакции
11.958
Ако некој се прашувал како Инаки завршил во Билбао,вреди да се прочита.:)
200 утакмици без повреда, машала.

Нека дојде во Јануари на позајмица во Арсенал, да видам нешто.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.556
Поени од реакции
2.807
Хименезов курназ, за милиметар се воздржи судијава да не му го опне
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.637
Поени од реакции
13.075
Какви драми патетико, не можат да им даат гол на овие неписмениве што не можат посед да задржат повеќе од 5 секунди, па мораше овој фарсашот да го избркаат, ваљда ќе даат сега.
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
11.001
Поени од реакции
10.717
99та минута против Еспањол
95та минута против Виљареал
91ва минута против Гетафе

Мрш бе. Испаднете!
Гетафе ? Ќе испаднат бе шо се секираш :P
Поарно во судиско продолжение да дајме гол отколку со судии да тепаме, имаме доблест ние не сме Реал.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
12.245
Поени од реакции
16.892
99та минута против Еспањол
95та минута против Виљареал
91ва минута против Гетафе

Мрш бе. Испаднете!
И вие не сте нешто подобри (Валенсија, Интер, Леванте) :D
А тука сме и ние, во 89та за нерешено против Гранада на Кампот :love:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.421
Поени од реакции
50.220
Гетафе ? Ќе испаднат бе шо се секираш :P
Поарно во судиско продолжение да дајме гол отколку со судии да тепаме, имаме доблест ние не сме Реал.
Се приметува дека не сте Реал.

И вие не сте нешто подобри (Валенсија, Интер, Леванте) :D
А тука сме и ние, во 89та за нерешено против Гранада на Кампот :love:
Ниедна во судиска надокнада. На сите им е оставено време да вратат, но толку биле способни :P
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.556
Поени од реакции
2.807
Гетафе ? Ќе испаднат бе шо се секираш :P
Поарно во судиско продолжение да дајме гол отколку со судии да тепаме, имаме доблест ние не сме Реал.
Лани со судии ја земавте, али ајде...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom