La Liga Santander 2021/22

Член од
28 септември 2012
Мислења
8.636
Поени од реакции
22.798
Фурајте овде бе шо нова тема, само сменете наслов 21/22.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.104
Селта со новиот тренер згази минатата сезона. Мислам дека оваја ќе бидат изненадување и ништо чудно да не оплакнат денеска. Тренерот го споредуваат со Чоло.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.001
Поени од реакции
10.715
Многу интересна постава од страна на Чоло мора да се признае
 
Член од
29 април 2015
Мислења
2.957
Поени од реакции
2.568
Сите пријателски ги фураше со ваква формација, со Саул и Караско како офанзивни бекови. Изгледа не е задоволен од Лоди, најдобриот лев бек у лигава според Чолисмо. :rolleyes:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.001
Поени од реакции
10.715
Сите пријателски ги фураше со ваква формација, со Саул и Караско како офанзивни бекови. Изгледа не е задоволен од Лоди, најдобриот лев бек у лигава според Чолисмо. :rolleyes:
И пошироко
Автоматски споено мислење:

Какво полувреме изигра Кондогбија :cuc:
Секаде го има.
Автоматски споено мислење:

Чувајте си ги Чолихихенцата за наредна прилика :love:
Каква партија, си ги искршија коските, со Атлетико дури не свирни крај судијата никогаш не си начисто. А шо си бев раат.
 
Последно уредено:
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.423
Поени од реакции
6.034
Колкави се ограничувањата со посетеност?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom