La Liga Santander 2021/22

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.306
Поени од реакции
23.193
Најверојатно Баерн, не сум во тек овие дена немам ништо прочитано по медиуми.
Не сакам да си бега Саул се имам изјаснето зошто, ама ако искешира Баерн 80 милки не е лоша зделка оти мислам дека Саул го достигна потенцијалот во Атлетико. Ептен е паднат од форма, не знам што се седи со играчот, непостоечки е на терен изминативе две сезони.

Баерн никако ова лето нема да искешираат нити 50 мил. на еден играч, не пак 80 мил.
Автоматски споено мислење:

Не пијат нафта Атлетико, тие за Томас не попуштија не играч како Саул :)
Самата велеше ти дека слаб бил сезонава + не е повикан нити на Европско ради тоа.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.154
Поени од реакции
10.938
Баерн никако ова лето нема да искешираат нити 50 мил. на еден играч, не пак 80 мил.
Автоматски споено мислење:Самата велеше ти дека слаб бил сезонава + не е повикан нити на Европско ради тоа.
Играчот си има други вредности. Има играно за кантерата на Атлетико, не се работи за било кој играч од клубот, нема шанси Атлетико да го пушти испод цена. Со посебно педигре е Саул во Атлетико, тој и Коке се играчи кои секогаш ќе имаат посебно место кај секој навивач кој вистински го сака клубот, затоа не сакам да го напушти, се имам изјаснето неколку страни наназад за него. А дека играчот не е во препознатлива форма тоа на сите ние јасно кои го следиме Атлетико.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.618
Поени од реакции
11.915
Му извадоа снимки на Перез што зборувал за Касиљас и Раул, пак да тргнува сам против цел свет. После ова се знае што следува, деновите како претседател на Реал му се одбројани, падот му го имаат спремано.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.787
Дечки, има ли новости за присуство на публика? Ако да - колку проценти, и дали бараат документ за вакцинација?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.154
Поени од реакции
10.938
Видете го овој мадридистата,од сите места на планетата земја тој одбрал на Метрополитано да ја запроси девојката :icon_lol:
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.551
Поени од реакции
19.535
Член од
5 март 2018
Мислења
11.154
Поени од реакции
10.938
Леле колку материјал имам за тролање тука, не знам од кај да почнам, паника ме фаќа дури :)
Автоматски споено мислење:

Минута молк за господинот Лапорта кој пред избори ветуваше дека ако победи прво што ќе направи е да го продолжи договорот на Меси, приоритет број еден било тоа, пао :pos:

После тоа две минути молк за моите верни другари Вокер и компанија кои се трескаа од земја дека Барса ќе биди повторно на врвот со гореспоменатиот Господ Бог Жоан Лапорта, ќе го метеле подот со новите засилувања, за после неколку месеци да пуштаат жалопојки по темиве како биле распад систем и нема назад :oleee:
 
Последно уредено:
Член од
26 февруари 2016
Мислења
4.012
Поени од реакции
9.426
Предлагам да се отвори конечно нова тема. Барса остана без Меси, Реал без Рамос, па има некоја симболика по пет години и тука да почнеме од нула. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom