La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Генерациски талент, ако го поштедат повреди, ќе биде сигурно во топ 5 играчи во следнава деценија, можеби и најдобар.

Нека копа уште Перез ѓуптини од Копакабана.

Му ебам покривот.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Ај овие 3ца што ги дадовме без пари, ги дадовме, ама за овој Бускетс би платил 10 милиони некој да го земе, жими се.
Типчето нема убацено у трета више 3 години. Лаганица братче.
 
Член од
7 јули 2013
Мислења
1.462
Поени од реакции
9.180
Меси испадна малце селјак, требаше да му го остави пеналот на Фати, хет-трик во прво полувреме на почекот од сезона ќе имаше.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.615
Поени од реакции
18.062
Генерациски талент, ако го поштедат повреди, ќе биде сигурно во топ 5 играчи во следнава деценија, можеби и најдобар.

Нека копа уште Перез ѓуптини од Копакабана.

Му ебам покривот.
Овој ако е генерациски талент, Вини е новиот Пеле


Брахим прв настап за Милан гол

 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Шо се дешава од преге огномети, петарди и бомби шо пукат во Барселона, независна Каталонија да не прогласија :unsure:
Автоматски споено мислење:

Овој ако е генерациски талент, Вини е новиот Пеле


Брахим прв настап за Милан гол

Вини е најпреценетото нешто шо има заиграно за Реал, трета сезона ќе му е оваа а не знае да шутира уште.
Фати засега на грб ја носи Барса
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.730
Поени од реакции
9.770
Шо се дешава од преге огномети, петарди и бомби шо пукат во Барселона, независна Каталонија да не прогласија :unsure:
Почнаа да слават 1 саат без твој пост на темава, сега ќе престанат :(
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Шо се дешава од преге огномети, петарди и бомби шо пукат во Барселона, независна Каталонија да не прогласија :unsure:
Автоматски споено мислење:


Вини е најпреценетото нешто шо има заиграно за Реал, трета сезона ќе му е оваа а не знае да шутира уште.
Фати засега на грб ја носи Барса
Еве веќе 15 минути огномет и уште продолжува, се немало пари :toe:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Овој ако е генерациски талент, Вини е новиот Пеле


Брахим прв настап за Милан гол

Јас сум сигурен дека ти тролаш. Не може нормален човек да треска вакви глупости. Па дури и во фан клубот на Барселона не можеш да најдеш глупости од овој калибар.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Парехо и Бускетс тоа се тие двајца најнеподвижни играчи на планетата земја, стапој за ореј чукање :)
Виљареал ја има најнекреативната средина во ЛаЛига, Кокелан и Парехо.
Инаку Кубо од кога влезе ја размрда играта, не знам кој му е филмот на Емери на клупа да го остава, врие детето.
Мртво второ полувреме од Барса,си ја завршија работата во прво и во второ си го ладеа.
Меси себичен денес ептен, не можи да се навикни без диклето, не му е сеедно.
Гризман стандард лош, не знам шо се дешава со играчот стварно
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.062
Поени од реакции
57.309
Јас сум сигурен дека ти тролаш. Не може нормален човек да треска вакви глупости. Па дури и во фан клубот на Барселона не можеш да најдеш глупости од овој калибар.
Ама чекај млад е уште, му треба време да се адаптира :) :) :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.615
Поени од реакции
18.062
Јас сум сигурен дека ти тролаш. Не може нормален човек да треска вакви глупости. Па дури и во фан клубот на Барселона не можеш да најдеш глупости од овој калибар.
Фала што ми даваш до знаење, немав приметено до сега. Меѓу другото, да, и за трескање глупости. Многу сериозно се сфаќаш себе си чим си решил да ми укажеш, али фала како и да е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom