La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
136
Во второ нека ги пушти Караско и Кореа во зависност од резултатот да роварат кога ќе се измори противникот.
Кога ќе се измори противникот?? Како да играте против Бреша бре,не против Ливерпул, кој ако пратиш малку повеќе ќе знаеш дека се доооста кондиционо спремна екипа.Плус имаа играчи од клупа.
 
Член од
27 јануари 2020
Мислења
232
Поени од реакции
232
Чекај не брзај црвен добија Селта неписмените ништо чудно да ги тепаат Леганес и да се кренат, има уште многу до крај на сезона.
Автоматски споено мислење:


Ако бидат сите играчи фит,со Коста и Феликс друга ќе биди приказната.
Јас да сум Симеоне излегувам со поофанзивна формација, нека ги збуни малце. Облак
Врсаљко Савич Фелипе Лоди
Саул Томас Коке
Феликс Коста Мората
Во второ нека ги пушти Караско и Кореа во зависност од резултатот да роварат кога ќе се измори противникот.
Феликс да иде на крило,корреа шпиц со диего коста мората второ да влезе место коста.
Автоматски споено мислење:


Barcelona лани требаше само еден гол да даде, ама се изнапромашија ептен. Казната дојде подоцна.
Atletico лани испадна дека отиде со цел да се брани цела утакмица и затоа испадна од Ronaldo.
Атлетико мора барем еден гол да дадат на Енфилд...
точно.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.907
Поени од реакции
16.217
Кога ќе се измори противникот?? Како да играте против Бреша бре,не против Ливерпул, кој ако пратиш малку повеќе ќе знаеш дека се доооста кондиционо спремна екипа.Плус имаа играчи од клупа.
Колку и да се кондиционо спремни друго е кога ќе пуштиш свеж играч 75 минута, посебно брзи крила како Караско и Кореа кои се измислени за контри
 
Член од
12 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
136
Ок де, јас за мојот клуб си кажав за Пул ме заболе :)
Искрено и мене ме заболе за Атлетико.. ама како напиша,да роварат по крила кога ќе биле изморени пул,како да они немаат измени итн.. До сега мислев дека на барса фановите се крекачи,после ланската ЛШ, ама мислам дека ги надминавте.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.907
Поени од реакции
16.217
Искрено и мене ме заболе за Атлетико.. ама како напиша,да роварат по крила кога ќе биле изморени пул,како да они немаат измени итн.. До сега мислев дека на барса фановите се крекачи,после ланската ЛШ, ама мислам дека ги надминавте.
Жити све, ние крекачи ? Го отековте во темата за ЛШ па никому ништо.
Јас си праев муабет со Џек за евентуална постава не знам кај виде дека го омаложувам Ливерпул или нешто слично
 
Член од
12 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
136
Жити све, ние крекачи ? Го отековте во темата за ЛШ па никому ништо.
Јас си праев муабет со Џек за евентуална постава не знам кај виде дека го омаложувам Ливерпул или нешто слично
Да жими све. И лани после јуве имав исто мислење. Каде ти виде да напишав дека го омаловажуваш?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.907
Поени од реакции
16.217
Да жими све. И лани после јуве имав исто мислење. Каде ти виде да напишав дека го омаловажуваш?
Другар, јас само си дадов мислење како би сакала Чоло да дејствува на Енфилд, не сакам да го гледам Атлетико како се мачи 90 минути настегани во 16 од прва минута како со Јувентус, не сакам измените да бидат Љоренте за Томас и Хименез за Савич, тоа ми беше муабетот.
 
Член од
12 март 2012
Мислења
188
Поени од реакции
136
Другар, јас само си дадов мислење како би сакала Чоло да дејствува на Енфилд, не сакам да го гледам Атлетико како се мачи 90 минути настегани во 16 од прва минута како со Јувентус, не сакам измените да бидат Љоренте за Томас и Хименез за Савич, тоа ми беше муабетот.
Ок де.. Јас чисто коментирав онака,не да го бранам Ливерпул и слично.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.284
Ок де.. Јас чисто коментирав онака,не да го бранам Ливерпул и слично.
Dojdov da te soberam. Ke pravime muabet posle revansot, so se zamaras sega da se objasnuvas? Ne vredi.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.907
Поени од реакции
16.217
Dojdov da te soberam. Ke pravime muabet posle revansot, so se zamaras sega da se objasnuvas? Ne vredi.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Да ти го дам дресот под перница да си го клајш, потпишан од Саул лично и персонално, можи среќа ќе ти донеси во реваншот :P
Чувај го до утакмицата после ќе ми го вратиш :D Screenshot_20200222-193135~2.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom