La Liga Santander 20/21

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.460
Поени од реакции
79.480
Атлетико имале само 5 гола во лигава примено до сега :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.749
Поени од реакции
2.231
Овие Сосиедад јако тргнаа иииии...9 утакмици по ред без победа (y)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.296
Поени од реакции
8.246
Толку беше,после поразот од Реал ќе ги фатат удолници ..
Да бе, сеа ќе видиш ко ќе заредат нерешени една по друга ...
Атлетико јакиот ...
Чоло најплатен треЊер хаа бее, не можи да се браниш само, треба и да кЛаваш гоЛој ...


Кајгана експертски приказни, за повеќе информации следете не на нашиот инстаграм профил :love:
20201222_233947.jpg
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.016
Поени од реакции
15.790
Толку беше,после поразот од Реал ќе ги фатат удолници ..
Да бе, сеа ќе видиш ко ќе заредат нерешени една по друга ...
Атлетико јакиот ...
Чоло најплатен треЊер хаа бее, не можи да се браниш само, треба и да кЛаваш гоЛој ...Кајгана експертски приказни, за повеќе информации следете не на нашиот инстаграм профил :love:
Прегледај го приврзокот 278012
Катаљољарда посто следна киксате само поради постов. :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.296
Поени од реакции
8.246
Доктор :kruna::cuc:

На прашањето што му недостасува на една екипа за да биди шампион, му вика колку натпревари останаа ? 25 ? 25 натпревари му недостасуваат :aplauz:

Натпревар по натпревар
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.460
Поени од реакции
79.480
Замисли добиваш порака еден ден од профил што се вика "TRIPPER ZNA!!! DOJAVE DIREKTNO IZ KLUBA" и ти вика "Uplati na Atletiko prima gol vecer, desniot bek ke zaebe rabota slusaj sto ti zboram, ova besplatno, sleden tip 500 evra batec!" и ти мислиш дека е заебанција...
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.821
Поени од реакции
21.509
Замисли добиваш порака еден ден од профил што се вика "TRIPPER ZNA!!! DOJAVE DIREKTNO IZ KLUBA" и ти вика "Uplati na Atletiko prima gol vecer, desniot bek ke zaebe rabota slusaj sto ti zboram, ova besplatno, sleden tip 500 evra batec!" и ти мислиш дека е заебанција...
Важи, ќе си замислам. :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.713
Поени од реакции
47.114
Сезонава немал пропуштено минута.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.460
Поени од реакции
79.480
Батето се кладел на неговиот трансфер во Атлетико.
Кој цар! :vozbud::pos::pos:
За потсетување, истово се случи и со Даниел Стариџ пред неколку години.

Тој беше казнет 4 месеци поради тоа што на некој близок негов му дал информации за неговиот следен трансфер.

Стариџ рекол дека треба да се клади на рансфер на Стариџ во Севиља и дека е договорена работата.

Трансферот пропадна во вода.

Нема појако нити некогаш ќе има.
Беше казнет за кладење..................и типот испадна грешен.
Маестрално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom