La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Море му е гајле на овај ушлинот, си го лади на трибини и си лапа милионите, кариера има зад него, трофеи има, кеш има, памет нема ама зошто му е :)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Море му е гајле на овај ушлинот, си го лади на трибини и си лапа милионите, кариера има зад него, трофеи има, кеш има, памет нема ама зошто му е :)
Као нема памет ?
Човек без памет би седел на клупа во еден од наголемите клубови во свет, зимајки околу 15 милиони евра за 12 стартови во цела сезона?

Човекот е генијалец... :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Као нема памет ?
Човек без памет би седел на клупа во еден од наголемите клубови во свет, зимајки околу 15 милиони евра за 12 стартови во цела сезона?

Човекот е генијалец... :D
Во право си :)
Автоматски споено мислење:

Абе Пелегрини се вратил во Шпанија, Бетис го потпишале :)
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Знам дека е ненамерно али каква реченица човече...
:pos: :pos: :pos:
Мрш :D

Ми се дуплира постот оти имам проблем деновиве со интернетот, па го бришев едниот пост, ама го немам добришано цел пост, дури сега гледам од кога ме цитира шо има испаднато :ROFLMAO:
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Даа бе се на вас ви се на вас ви се дуплира коа грешите ..
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.947
Честито титула, мадридисти.

Откако изјави Сетиен дека и Реал сигурно ќе киксне до крајот на сезоната, овие како луди, само победи редат. Сетиен ли е, @Трибиани ли е...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Даа бе се на вас ви се на вас ви се дуплира коа грешите ..
Седи мирен ти, излегваш еднаш на 5 години титула ко ке освојувате :)
Автоматски споено мислење:

Честито титула, мадридисти.

Откако изјави Сетиен дека и Реал сигурно ќе киксне до крајот на сезоната, овие како луди, само победи редат. Сетиен ли е, @Трибиани ли е...
Јас кога ја прочитав изјавата пишав, да се заинаетат Реал сега и да испобедат све до крај, и навистина го играат секој меч како финале.

Онакви клошарски изјави само тренер како козарот можи да изјави, е затоа го поштовам Симеоне, секогаш си гледа во "својот двор" и знае како да ги ишутира новинарите кога ќе му постават такви двосмислени прашања, никогаш не наседнува на провокации.
 
Последно уредено:
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Као нема памет ?
Човек без памет би седел на клупа во еден од наголемите клубови во свет, зимајки околу 15 милиони евра за 12 стартови во цела сезона?

Човекот е генијалец... :D
17 милиони евра му е платата инаку :pos:
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
17 милиони евра му е платата инаку :pos:
Јас се извинувам, на гугл 15 милки пишуваше :D
Како и да е, бизнисмен на годината си е братот... А убаво у Чајна си сакаше да иде... :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
17 милки а ја има истата функција како ние тука само разликата е тој шо си игра курташак од трибини а ние од форум ...





за без пари :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Леле ако ги урочите :pos:
Автоматски споено мислење:

Ете оф топик мислења наспроти вашите, фарсаши :P
 
Последно уредено:

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
@cholismo

Значи ми се одмилва насекое да те потсетвам.

Дај ако постираш нешто што не е Анлгиски,Српско-Хрватски или евентуално Бугарски.... преведи...значи Шпански не знајме разбираш..90% не знаат и не му е познат тој јазик на луѓето..не е интернационален и нема никаква врска со нашиот мајчин јазик....не знам како да ти се објасни.

Тоа ти е исто сега да застанам јас ако научам Унгарски и само на Унгарски да постирам и самиот да се смеам...сигурно нема на Google Translate да се замарам од Шпанскиот на Англиски да преведвам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom