La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Не можам да се замарам да ти објаснувам сега и онака нема да сфатиш. Трескаш глупости на кило, можам сите реченици да ти ги демантирам, ама пак ќе си продолжиш иста песна, не вреди :)
Ајде де демантирај ме, која од точките не е точна
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Ако е позитивен пак ќе се прекинува лига?
Мислам не, ама кој знај.
Имаше во др лиги позитивни мислам и не се прекина првенството, освен ако евентуално повеќе играчи испаднат позитивни, ако знај некој нека пиши.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Фер би било цела екипа на Реал да иде за 2 недели во карантин и меѓувремено службено да ги изгубат сите утакмици :icon_mrgr:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Она кога ти ја имаат јавено одлуката што мора да пресудиш, ама глумиш коректност ради реда :icon_lol: да беше еден друг клуб во прашање долгометражен филм ќе гледаше на телевизорчето :toe:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Она кога ти ја имаат јавено одлуката што мора да пресудиш, ама глумиш коректност ради реда :icon_lol: да беше еден друг клуб во прашање долгометражен филм ќе гледаше на телевизорчето :toe:
Го видов ова баш сега, искрено можеби изгледа апсурдно ама шо има толку да гледа кога на сликата се гледа со отворен ѓон му оди директ, ова можиш да го видиш и најгоре ако седиш на трибини а не до екран :)
Зошто да губи време судијата за старт кој требаше да го санкционира и без вар
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
Она кога ти ја имаат јавено одлуката што мора да пресудиш, ама глумиш коректност ради реда :icon_lol: да беше еден друг клуб во прашање долгометражен филм ќе гледаше на телевизорчето :toe:
Двата црвени беа чисти како солза....ама мора да се изеде гомна, нема бегство од тоа. Како програмирани сте жими се, и најчистата ситуација ќе ја превртите/извртите за да изгледа како да сте оштетени.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Одбраната на Реал е :popce:
Среќа со Алавес играат ама пак можи циркус да има, овие гребат за опстанок.
Баш ме интересира што ќе испадни, Реал последниве натпревари не изигра на ниво ама на искуство ги доби натпреварите.
Дали е време за кикс :zloo:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Не сме тука да се браниме!!!

*сеа 1 шут во гол во две полувремиња ќе извадат :notworthy:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom