La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Кавани веројатно ќе биди ново засилување, можно е да се договори и Реиниер но веројатно ќе дојди од на лето.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.814
Поени од реакции
24.131
Аххх овој Зидан колку се заеба, каков кретен е човече. Место да го остави мега гига ултра јакиот Љоренте што сезонава има изиграно 2.5 секунди, он го продаде на сметка на Феде Валверде, а @cholismo?
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.557
Поени од реакции
13.887
Муабетот дека го ограбиле Реал хахах уште Хамес да им го увалеа ќе беше пљачка тречег рајха, ама Реал во улога на пљачкаш ќе беше, а не опљачкан :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.088
Поени од реакции
16.456
Аххх овој Зидан колку се заеба, каков кретен е човече. Место да го остави мега гига ултра јакиот Љоренте што сезонава има изиграно 2.5 секунди, он го продаде на сметка на Феде Валверде, а @cholismo?
Оти не ме цитира кога Бриж ви извади нерешено на Бернабе и за влакно не ве победија, или кога изгубивте од последната Мајорка и ви извадија клин шит, или некни против Бетис на гол кога не шутнавте :cautious: Интернетот да не ти беше исклучен тогаш:ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

Инаку да во право си за Љоренте
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.814
Поени од реакции
24.131
Оти не ме цитира кога Бриж ви извади нерешено на Бернабе и за влакно не ве победија, или кога изгубивте од последната Мајорка и ви извадија клин шит, или некни против Бетис на гол кога не шутнавте :cautious: Интернетот да не ти беше исклучен тогаш:ROFLMAO:
Каква врска има тоа со Валверде?
Уствари да, во ниту еден од тој натпревар не играше Феде, така да само додава на тоа колку ја бев во право цело лето кога ти трудев некои работи и потврдува колку ти појма немаш од фудбал.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.088
Поени од реакции
16.456
Каква врска има тоа со Валверде?
Уствари да, во ниту еден од тој натпревар не играше Феде, така да само додава на тоа колку ја бев во право цело лето кога ти трудев некои работи и потврдува колку ти појма немаш од фудбал.
Готово дајте му доживотен договор и плата годишна 55 милиони евра оти дал гол против мега јаките Еибар
Автоматски споено мислење:

Цела среќа шо се мртви и Барса и Атлетико и сте први на табела и после толку кикса, инаку ќе го растргневте Зидан тука и муабетите шо ги трубев јас на почеток на сезона не беа на празно, ама пак ќе напоменам мртви конкуренти па не доаѓа толку до израз.
Автоматски споено мислење:

Ауууу Голацоооо :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Последно уредено:

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.814
Поени од реакции
24.131
Готово дајте му доживотен договор и плата годишна 55 милиони евра оти дал гол против мега јаките Еибар
Автоматски споено мислење:

Цела среќа шо се мртви и Барса и Атлетико и сте први на табела и после толку кикса, инаку ќе го растргневте Зидан тука и муабетите шо ги трубев јас на почеток на сезона не беа на празно, ама пак ќе напоменам мртви конкуренти па не доаѓа толку до израз.
Автоматски споено мислење:

Ауууу Голацоооо :vozbud::vozbud::vozbud:
Чекај сеа чекај, полека. Како вака сеа Барса и Атлетико мртви? Нели они ќе се бореа за титула, а Реал ќе беше мизерен? Нели Зидан немало ни јануари да го дочека?
Не ти е срам ваков backpedalling да праиш? Нели ова ќе беше најјакиот Атлетико, или играчите од еднаш заборавија дека не се ова пријателски и дека има вистинаки притисок кога ќе почне сезоната?
Нема везе, пројдоа 10 кола, ќе правиме пак муабет после наредните 10 да видиме како ќе стојат работите.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.088
Поени од реакции
16.456
Чекај сеа чекај, полека. Како вака сеа Барса и Атлетико мртви? Нели они ќе се бореа за титула, а Реал ќе беше мизерен? Нели Зидан немало ни јануари да го дочека?
Не ти е срам ваков backpedalling да праиш? Нели ова ќе беше најјакиот Атлетико, или играчите од еднаш заборавија дека не се ова пријателски и дека има вистинаки притисок кога ќе почне сезоната?
Нема везе, пројдоа 10 кола, ќе правиме пак муабет после наредните 10 да видиме како ќе стојат работите.
Не се сеќавам да сум рекла некогаш дека Атлетико најјак е и дека ќе се прошета до титула.
Едно е да се надеваш на тоа пред сезона со новите засилувања а друго е да тврдиш дека тоа ќе го направат не ги мешај работите.
Околу муабетот за Зидан цел форум истите муабети ги правеа не само јас не знам шо си се запнал само мене да ме цитираш, дури и ти пред некое коло го делеше истото мислење ама изгледа од коло во коло менувате мислења во зависност од тоа каков резултат ќе извадат.
Автоматски споено мислење:

Меси - Селта 3:1
Каков играч Господе, лудница.
 
Последно уредено:
Член од
29 април 2015
Мислења
4.049
Поени од реакции
3.828
Како ги шутира слободниве, мислиш најлесна работа на светот е....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom