La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не знам Појет со кој памет тргна толку отворено. Да не мислеше дека ќе се надигрува со Барса? Попаметно ќе им беше да играат бункер, пошто контрете им беа фантазија. Све на прва, со 4 додавања стигаа до 16м на Барса.
Со ваква игра против Реал и Барса не им бега секоја утакмица петарда, нешто слично ко на Рајо до лани.

Sent from my B1-730HD using Tapatalk
 
Член од
28 октомври 2015
Мислења
926
Поени од реакции
1.236
Дечки ај ве молам дајте ми некој линк кај што можам да гледам СК3, може и странски ама да е HD...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Дечки ај ве молам дајте ми некој линк кај што можам да гледам СК3, може и странски ама да е HD...
Спушти си Сопкаст и слушај падача со Русите бе, мора ли Спортклуб да е...
Инаку види овде, мене ме зеза на моменти, ама провери ти...
http://serbiaplus.club/
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.864
Поени од реакции
34.908
Која монтажа му ја удараат на Билбао за 10 минути.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Зошто ли побогу сменив канал и пуштив да гледам факинг бокс на мтв....

Sent from my Lenovo A5500-F using Tapatalk
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Колку луда утакмица на Местаља, овакво прво коло не памтам кога имало.
А второлигашиве шо влегоа, ниеден не изгуби, две нерешени и една победа имаат, Селта без Нолито како банда без команда се.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Како играат Валенсија еј:drk::drk:..како Севиља некни да ја гледам само што овие не знаат шансите да ги искористат..

Од кај ги најдоа овие играчи Медран и Мина секоја чест..овај Кансело знам дека лани во Бенфика играше и е одличен играч ама овие не ги знам..овај не е истиот Медран од Реал Мадрид или јанглаш сум?

Гаја е топ бек дури и Монтоја кој изгледаше како инвалид во Интер игра одлично..додуша ова е само едно изгледано полувреме и не се носат заклучоци веднаш ама фудбалот што го изиграа двете екипи посебно Валенсија беше атомски.
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
тој Медран од Реал, лани играше во Хетафе на позајмица ама ни приближно добро како што ги одигра припремите и денес у прво пол.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Како играат Валенсија еј:drk::drk:..како Севиља некни да ја гледам само што овие не знаат шансите да ги искористат..

Од кај ги најдоа овие играчи Медран и Мина секоја чест..овај Кансело знам дека лани во Бенфика играше и е одличен играч ама овие не ги знам..овај не е истиот Медран од Реал Мадрид или јанглаш сум?

Гаја е топ бек дури и Монтоја кој изгледаше како инвалид во Интер игра одлично..додуша ова е само едно изгледано полувреме и не се носат заклучоци веднаш ама фудбалот што го изиграа двете екипи посебно Валенсија беше атомски.
Мина дојде од Селта уште лани, еден од најдобрите млади играчи на Шпанија е.
Монтоја си игра топло-ладно и во Барса додека играше кога добиваше шанса беше таков, една добар, три труп. А и Кансело ако не се лажам веќе ова му е трета година во Валенсија.
Ама еве пак, стасуваат во шестнаесетник и не знаат како гол да дадат...
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
запамти го и Карлос Солер (на клупа е) :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom