La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.583
Бре умрен тим Атлетико, бре бре. Кој играч е овој Родри бе, значи одма лиценца би му искинал, врссссссссска нема.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Бре умрен тим Атлетико, бре бре. Кој играч е овој Родри бе, значи одма лиценца би му искинал, врссссссссска нема.
Оди умарај у Кладилница, никој не ти е крив што ги имаш 1-1 ццц
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.583
Оди умарај у Кладилница, никој не ти е крив што ги имаш 1-1 ццц
Стелт не се секирај не сум глупак како тебе па за секоја утакмица што ќе ја изиграм да замарам во посебни теми. Ги глеам цело прво полувреме мртви се ко тебе, т.е. ко тебе никој не може, ти си најмртвото нешто на планетата. Инаку сакам Атлетико да освои Примера, ме нервираат и Барса и Реал. И извини што искоментирав во темата Примера за играч на Атлетико Мадрид, изгледа требаше во ЧДА да искоментирам ти ебам тоа тажните прсти.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Бре умрен тим Атлетико, бре бре. Кој играч е овој Родри бе, значи одма лиценца би му искинал, врссссссссска нема.
Родри умрен играч:pos: Коста кој ужас е.... Незнам зошто не добива шанса Гарсес пред него и Калиниќ. Зимава некој Кинез 50-60 милки најисплатливо решение. Ариас од страв незнај како да се ослободи од топка и само на безврска центаршути оди. Гелсон и Витоло во второ за тотални преокрет.:icon_lol:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Бре умрен тим Атлетико, бре бре. Кој играч е овој Родри бе, значи одма лиценца би му искинал, врссссссссска нема.
Не ја гледам ама за Родри не знм шо да речам, буквално цела средина сам ја држи во Атлетико, топ играч е Родри ама изгледа лош натпревар игра засега штом ти оставил таков впечаток.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Уххх.... Мислам дека долго имам чекано победа во 90+
Имав претчуство дека ќе ја вртат, ист ваков трилер и со Селта имаа лани беше мислам, буквално ист натпревар. Ко крена знаменце судијата ми се скрати животот за 5 години.
Какви емоции на метропо со каква страст играат момците, Чоло, Моно сите до еден


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.583
Не ја гледам ама за Родри не знм шо да речам, буквално цела средина сам ја држи во Атлетико, топ играч е Родри ама изгледа лош натпревар игра засега штом ти оставил таков впечаток.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Еј, за Сантон да речам дека е дрво и врска дека нема ќе земе на Барса хет трик ќе им закачи. Некни Интер-Барса кога играа викам леле Малколм се заеба еј, дното го допре у Барса нема заиграно воопшто, башка таа една што ја изигра во купот срамот го опипа. Типот едно влагање и сместа гол ни акна. :pos:

Инаку не го гледав второ, морав да излезам, ама во прво беа баш лоши Атлетико, иако незаслужено губеа пошо овие еднаш шутнаа и гол дадоа.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Еј, за Сантон да речам дека е дрво и врска дека нема ќе земе на Барса хет трик ќе им закачи. Некни Интер-Барса кога играа викам леле Малколм се заеба еј, дното го допре у Барса нема заиграно воопшто, башка таа една што ја изигра во купот срамот го опипа. Типот едно влагање и сместа гол ни акна. :pos:

Инаку не го гледав второ, морав да излезам, ама во прво беа баш лоши Атлетико, иако незаслужено губеа пошо овие еднаш шутнаа и гол дадоа.
Јас накај 70 минута ја пуштив, пред тоа само голот на Томас го видов кога ја здрви братот од 20 метри. Не знам Билбао во прво како изигра и општо како успеаа да дадат два гола умрени беа од тоа шо можев да видам, Атлетико со пола тим повреден и Годин ел капитано ( повреден играше ) како напаѓач успеаа да ја свртат на крај, какво славје манаа Чоло и Бургос не знам инфаркт како не доживеаа


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657

Откако сите измени беа направени, Годин се повреди и сакаше да остани на теренот, Чоло го советувал да седи напред како напаѓач
Сега во сета среќа следи и несреќа оти изгледа поебал некој мускул и ќе паузира некое време, арно шо следи репрезентативна пауза па можи да е фит, ако не другиот Уругваец се надевам достојно ќе го замени


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom