La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Стелт бе, почнал да гледа GOT од трета сезона... Каков лик.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
Платата на Стелт или еврото скокна толку многу?
И? Постот е напишан пред 2 години и кусур, свесен си дека за тој период може човек да смени 1,2 работни места? Или логика јок, битно да се умеша Стелт во некој глуп муабет, исто како и постов твој идиотштина. Најјако е што ја уште не сум прочитал тука на форумов дека ти сам заработуваш пари, да не зборам за снаоѓање на пазарот на труд.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И? Постот е напишан пред 2 години и кусур, свесен си дека за тој период може човек да смени 1,2 работни места? Или логика јок, битно да се умеша Стелт во некој глуп муабет, исто како и постов твој идиотштина. Најјако е што ја уште не сум прочитал тука на форумов дека ти сам заработуваш пари, да не зборам за снаоѓање на пазарот на труд.
А као треба да пишеме на форумов колку заработуваме? Или ако не пишеш дека работиш, не работиш?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.344
Некој шо разбира површно македонски и да ја чита темата, ќе мисли дека приходите на Стелт се причина за референдумот на Каталонија, а девојката шо ја клецка само капка шо ја прелија чашата за Шпанија да биде на раб на граѓанска војна, нешто слично како Троја. :pos::pos:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.948
Па Каталонија не е под окупација на Шпанија бе торко, а Турција не окупирала нас, нормално дека ќе сакаме да си ги вратиме териториите и ќе се бориме за нив.
Озбилно ова? :ROFLMAO::ROFLMAO:
И за Каталонија не си во право, ама ригил нека го објасни тоа, он е најголем каталонец.
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
2017 сме Дани, ова е пред 2 години, нормално е да му се покачила платата во изминативе 2 години бидејќи ова е земја на просперитет, рај за секој млад човек.



ок пеА, пиши ми сеа Кимо Вмро, собери 20 лајкови.
У oвие две гoдини сaмo пензиите пoрaстнaa :D
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Ццц типично македонски, одма завист. И вие да клецавте со 55 тисуќа в џеб ќе се пофалевте, што ви е крив човекот што толку можете да постигнете во животот :place:
Na S5 iljadi mislel, neznam sto go zaebavate covekot, greska u tipkanje napravil.
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom