KREDITI-Za site onie koi zaglavile so krediti

Член од
30 октомври 2021
Мислења
49
Поени од реакции
14
Некој да ме советува што заглавил со брзи кредити и кредити во банка бев мк без работа месеци ми тражат брзиве по 1 година за 2000 евра 5000 евра кој ги немам штотуку дојдов хрватска а во банка кредит и кредитна околу 13 000 евра . Штом стигне до извршител дали можам некоја сума до 50 100 евра да договорам со цел да немаат проблеми мојве македонија . На име на родителиве гласи имотов клима имав земено одамна пред две до три години . Е сега имамм жирант на кредитов .Ви благодарам однапред без глупи коментари ке ве молам . . . .
 
Член од
29 септември 2022
Мислења
120
Поени од реакции
340
Некој да ме советува што заглавил со брзи кредити и кредити во банка бев мк без работа месеци ми тражат брзиве по 1 година за 2000 евра 5000 евра кој ги немам штотуку дојдов хрватска а во банка кредит и кредитна околу 13 000 евра . Штом стигне до извршител дали можам некоја сума до 50 100 евра да договорам со цел да немаат проблеми мојве македонија . На име на родителиве гласи имотов клима имав земено одамна пред две до три години . Е сега имамм жирант на кредитов .Ви благодарам однапред без глупи коментари ке ве молам . . . .
Glupak
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
23
Поени од реакции
4
Некој да ме советува што заглавил со брзи кредити и кредити во банка бев мк без работа месеци ми тражат брзиве по 1 година за 2000 евра 5000 евра кој ги немам штотуку дојдов хрватска а во банка кредит и кредитна околу 13 000 евра . Штом стигне до извршител дали можам некоја сума до 50 100 евра да договорам со цел да немаат проблеми мојве македонија . На име на родителиве гласи имотов клима имав земено одамна пред две до три години . Е сега имамм жирант на кредитов .Ви благодарам однапред без глупи коментари ке ве молам . . . .
можеш ако е веќе кај извршител, со него ќе се договориш месечно да плаќаш одредена сума
 
Член од
26 ноември 2022
Мислења
4
Поени од реакции
1
Некој да ме советува што заглавил со брзи кредити и кредити во банка бев мк без работа месеци ми тражат брзиве по 1 година за 2000 евра 5000 евра кој ги немам штотуку дојдов хрватска а во банка кредит и кредитна околу 13 000 евра . Штом стигне до извршител дали можам некоја сума до 50 100 евра да договорам со цел да немаат проблеми мојве македонија . На име на родителиве гласи имотов клима имав земено одамна пред две до три години . Е сега имамм жирант на кредитов .Ви благодарам однапред без глупи коментари ке ве молам . . . .
Teraj ti si potpisnik tebe ke te barat ama mk i ako nemas nisto na tvoe ime vo mk na tvoite nisto ne mu mozat osven ako se ziranti ama i za toa ima lek
 
Член од
15 октомври 2022
Мислења
3
Поени од реакции
0
Se izvinuvam,samo da ve prasam dokolku nekoj ima odredeno iskustvo bidejki ne mozam da najdam nisto na internet.Dali dokolku dolzam po finansiski drustva bi vlijaelo negativno vo procesot na dobivanje work and travel visa?.Vi blagodaram odnapred
 
Член од
2 август 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Заглавен сум до над глава со кредити ве молам за помош дека јас повеќе не сум при себе.
Вака должам
Sparkasse: 455.000
Nlb credit card:50.000
На колега:40.000
Mcash: 41.000
FlexCredit: 44.000
CrediYes: Околу 40.000
Credissimo: 52.000
Tigo: Околу 45.000
Се на се околу 770.000
Дали постои можност да земам кредит во некоја банка без жирант да ги рефинансирам кредитите во финансиските друштва и да му ги вратам парите на колегата.
Само во финансиски друштва должам околу 272.000
Во фирмата каде што работам сум околу 4.5 години и како што ми спомна еден колега ние што сме подолго сме на неопределено од неодамна.
Се надевам дека тоа е некоја олеснителна околност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom