Koj vi se omileni borci (K1, Boxing, Mma)

Џ

Џонтра Волта

Гостин
ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
 

Shahbaz

Северен Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
425
Поени од реакции
793
Омилени борци: Тодор Ципровски -- Мерџан, Борко лазевски -- Љиљакот, а во женска конкуренција Нонча Камишова
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
851Нема што да се каже за човеков освен дека е hodača legenda или легенда која што сеуште чекори меѓу нас,жива легенда.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.064
Поени од реакции
7.219
А ви се пљукнам во темите, секоај тема ни два збора немат опис.
Олл тајм фејв ми е/ или пак за стално, стрико Фејдор.
послем него изузетно многу го поштовам Минотауро:cuc:, па послем то ги издвојувам Оверим зш е стока и Полиш Екперимент зш немат две чисти во глана.
Борци кои се тотално страшни копиљаци во моментов и кои би ги издвојал се Фабрицио Вердум, Џуниор Дос Сантош и Кеин Валаскез.
И за крај уште еден копиљак кој го поштовам, ова се сите кои јас ги издвојувам.
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.183
Поени од реакции
1.521
K-1 Mirko filipovik mi bese i seuste mi e a vo posledno vreme go postuvam Romanecov DANIEL GHITA go biva
MMA Fedor

boks-Vladimir klitcko iako mislam deka poslednive mecevi so gi pravi mu se mesteni
 

Braintaxx

XXXXXXXXX
Член од
28 јануари 2013
Мислења
152
Поени од реакции
110
Remy Bonjasky

Sent from the dark side of the city using Tapatalk!
 
D

Daedalus

Гостин
Андерсон Силва и Yi Long ми е интересен у задњо време.
 
На врв Bottom