kGn Servers - BACK! 188.138.90.138:27015

Статус
Затворена за нови мислења.

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
No Fear да прочиташе подобро мислам дека ќе разбереше :) Реков ако имат доказ нема кај да се бега..А доказот барај го од админите :smir:
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Значи, сега го инсталирам одново кајгана хајд ен сик серверот, и го ре-инсталирам паблик серверот. Бидејќи имаше бугови во претходната инсталација, со новата не би требало да паѓа серверот.
Дај ако има некој некоја скрипта или плагин што го дига серверот ако е паднат?
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Ванклиф еден предлог..HnS нема да успее..Боље да направиш Клан Вар сервер да играме миксови такви работи :) Мислам дека ќе биде повеќе забавно :)
 

RDG

Член од
12 декември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Значи, поглупи админи од овие во животов немам сретнато.

Па добро мајка му стара, втор пат ви е ова идиоти едни глупи, влегувам со ник Pho0B1c) направив 7-0 и баниран ?!

Ја знам и „причината„ избушив двајца низ кутии, па КАЈ ДА ПУКАМ КО СТЕ ТАМУ АКО ВЕ УБИВ ЗНАЧИ ДЕКА ИМАМ WH?

И не, не ми треба unban, повеќе јас таму не влегувам, само ме интересира кој ме банира, bama ili addict3d2net?
nete ni poznavam ama mnogu prosto i nekulturno momce mi stoos.Admineto gresat nekogas am ne gi navreduvaj vo tvojot slucaj sig ne zgresile wal aim sve si imal.Za forum sredi si recnik ne se praj najpameten tapak nieden
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Значи успешно дигнавме Hiden'Seek сервер. Ајпи адресата е: 188.138.90.138:27020
Вечер ќе се потрудам да го дигнам и клавар серверот за да се игра миксови и такви ствари.
Има некој да ми даде солидна меч скрипта и server.cfg за на кланвар сервер?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
nete ni poznavam ama mnogu prosto i nekulturno momce mi stoos.Admineto gresat nekogas am ne gi navreduvaj vo tvojot slucaj sig ne zgresile wal aim sve si imal.Za forum sredi si recnik ne se praj najpameten tapak nieden
Како да не ги навредувам бе? Какви се тие админи шо банираат така без доказ, па згора на тоа друг админ банираат. Тоа шо бев со друг ник не е никакво оправдување, а и од кај си ти сигурен дека не згрешиле во мојот случај??

И не се правам најпаметен, само сум сигурно попаметен од двајцана „искусни„ админи, се покажаа колку се паметни.


Тапак ниеден :pos:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Значи успешно дигнавме Hiden'Seek сервер. Ајпи адресата е: 188.138.90.138:27020
Вечер ќе се потрудам да го дигнам и клавар серверот за да се игра миксови и такви ствари.
Има некој да ми даде солидна меч скрипта и server.cfg за на кланвар сервер?
Пратено ПП
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Ванклиф ако може да ѓи извадете овие Монстер кил,Ултра кил..Сметат некако :/
 

login.php

404 Error on index.php
Член од
5 јуни 2009
Мислења
696
Поени од реакции
28
Дајте кој можи да помогне со играчите малце, немаме многу сеа во моментот. Некој да не рекламира, можи да платиме ако сакате.
јас можам да го наполнам колку ке ми платите?
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
jas probav da se vklucam i mi dava latency 33 i povekje...vo stranstvo sum, dali ima nekoe vlijanie..ne mozev da se konektiram , mi pisuvase downloading nesto tamu 17 minuti...ako lupnav nekoja jebiga...nikogas ne sum gral kanter online...i 0/18 pisuvase, znaci nikoj nemase se vkluceno....pisete kako moze da se vklucam cekav 10 min i se otkazav...pozdrav...sorry za latinica
 

Wolver1nE

Ај лав пуси
Член од
31 јануари 2008
Мислења
528
Поени од реакции
46
На кајгана(старите сервер) „младоста“ ја оставив... Добро пак што ги кренале серверите, но како што гледам пак за нигде почна работава No Fear игра супер го знам дечкото, пак се некој шупаци админи.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom