Kasnuvanje od isekti I zmija

Член од
7 септември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Imam kucka bremena e 52 dena denes ja zateknav legnata so oteznato disenje I razligavena usta I nemoze da se dvizi veterinarkata mi rece deka e kasnata od isekt I dade terapija so sistemi no nema nikakvi rezultati dali nekoj ima slicno iskustvo kasnato kuce od strshen Ili pcela?
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.381
Поени од реакции
13.732
Мене ми е битно да не ја нарекуваш кучка, пошо е глупаво и веома врло СЕОСКИ.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.579
Поени од реакции
4.547
Мене ми е битно да не ја нарекуваш кучка, пошо е глупаво и веома врло СЕОСКИ.
Николче порано куче ако чуваш те викаа кучкар :D[DOUBLEPOST=1491064032][/DOUBLEPOST]
Imam kucka bremena e 52 dena denes ja zateknav legnata so oteznato disenje I razligavena usta I nemoze da se dvizi veterinarkata mi rece deka e kasnata od isekt I dade terapija so sistemi no nema nikakvi rezultati dali nekoj ima slicno iskustvo kasnato kuce od strshen Ili pcela?
Ја апна мојата оса ама не беше бремена и реакцијата беше само отечен нос ништо повеке, ако не е подобро барај друг ветеринар.
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.713
Поени од реакции
1.101
И моето куче порано го касна оса на муцката, ама немаше некоја голема реакција, заквичи, не му беше баш океј кратко време, ама му помина.
 
Член од
28 октомври 2015
Мислења
926
Поени од реакции
1.236
Ного кучки мусли јадат случки се дешаат, види и твојата да не јадела (отровни)
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.128
Поени од реакции
471
Сигурно има нешто да се напие,само треба да прашаш што кај некој ветеринар
 

Kajgana Shop

На врв Bottom