Kako da napravam blog na youtube pls za pomos?

Член од
8 ноември 2019
Мислења
106
Поени од реакции
35
Sakam da napravam blog na youtube.Pocnav nesto pa me interesira kako da go dovrsam zatoa sto preku google alatka se logirav preku canva simnuvav slika za da e pointeresno no nemozam da podesam za drugi da me gledaat pisuva only you zasto taka?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Sakam da napravam blog na youtube.Pocnav nesto pa me interesira kako da go dovrsam zatoa sto preku google alatka se logirav preku canva simnuvav slika za da e pointeresno no nemozam da podesam za drugi da me gledaat pisuva only you zasto taka?
Не знам за што точно збориш ама ако мислиш за да имаш пост во делот community, не можеш. Тоа го можат само поголемите канали со повеќе сабскрајбери.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не знам за што точно збориш ама ако мислиш за да имаш пост во делот community, не можеш. Тоа го можат само поголемите канали со повеќе сабскрајбери.
Она уствари сака да има блогерај со видео хот чат на него.
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
106
Поени од реакции
35
Она уствари сака да има блогерај со видео хот чат на него.
Ne tresi gluposti
Автоматски споено мислење:

Прашај го Џи-Пи
Koj e toj?
Автоматски споено мислење:

Aaa pa togas pisi sakam obicen blog vo postenko sandace i avtomatski ke ti stigne privatna poraka so instrukcii.
Na koj da pisam bre sve foliranti se tuka neznaat da objasnat.....
Aaa pa togas pisi sakam obicen blog vo postenko sandace i avtomatski ke ti stigne privatna poraka so instrukcii.
Автоматски споено мислење:

U redu e se snajdov bez nikakva pomos jas ako cekam da mi objasni nekoj ili za sovet bolje samoubistvo da izvrsam
 
Последно уредено:
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
како да вметнеш youtube видео во post на blog? па во секој блог има во лентата со алатки опција да вметнеш слика или видео.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
U redu e se snajdov bez nikakva pomos jas ako cekam da mi objasni nekoj ili za sovet bolje samoubistvo da izvrsam
На тебе не ти е арно. Прво тражеш помош, а после ке се самоубиела ако чекала помош од други!
Па ајде веќе ако се снајде направи едно live самоубиство на youtube.
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
106
Поени од реакции
35
На тебе не ти е арно. Прво тражеш помош, а после ке се самоубиела ако чекала помош од други!
Па ајде веќе ако се снајде направи едно live самоубиство на youtube.
E ova ti e zlonamerno me teras na samoubistvo ti si satanista
 

Kajgana Shop

На врв Bottom