Kajgana Song Contest #257 - Grunge - Гласање

Kajgana Song Contest #257 - Grunge


  • Вкупно гласачи
    17
  • Гласањето е завршено на .
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.778
Поени од реакции
3.338
Гласаме за 5 песни.
Морав да ја ставам Candlebox-Far Behind. Сум ја заборавил песнава и добро ми дојде што ме потсети. Ако случајно победи ете Очајна нека отвора тема. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom