Kajgana Song Contest #255 - Саксофон - Гласање

Kajgana Song Contest #255 - Саксофон


  • Вкупно гласачи
    24
  • Гласањето е завршено на .

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
23.792
Поени од реакции
56.201
Добри песни дечки (y) Мило ми е што некои што ми беа на ум мене се најдоа во натпреваров. Знам одма каде ќе ми оди гласот :D
*не сакав да има кавери, но не пишав на време, така да ќе ги пуштиме и нив во натпреваров.

Се гласа за максимум 5 песни до недела вечер

Можете да ги преслушате во темава
 

Kajgana Shop

На врв Bottom