Kajgana Song Contest #25

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.633
Поени од реакции
10.233
После првата победа во било кој натпревар на Кајгана, ја имам честа да ја отворам темата за јубилејниот 25ти Kajgana Song Contest. :cool:

Овој пат ќе биде малку поширок изборот на песни, мислам дека не видов ваков, затоа темата на ова издание е „Песна што ме прави среќен“. Гласањето ќе биде исто како и досега, ги знаете правилата, гласовите може да ги пишувате тука.

Може да почнеме.:vozbud:
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.633
Поени од реакции
10.233
Еј абе зошто ја нема темава од страна во „Нови теми“? Сакате да ме бојкотирате изгледа... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom