Kajgana Song Contest #239 - Шведска

Статус
Затворена за нови мислења.

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
879
Никогаш не сум го слушал приватно типов , ама нарочно ја клавам песнава од заболекаров да видам дали некој ќе се сети на него.... беше хит пред триесетина години

 
Последно уредено од модератор:

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.541
Поени од реакции
34.841
Добро бе, кога стигнавте да ги испостирате сите најдобри :icon_mrgr:

 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.706
Поени од реакции
33.341
Еве неколку идеи ако некому не му доаѓа: :P

 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.118
Поени од реакции
28.861
Значи појма немав дека Eagle Eye Cherry е од Шведска со оглед на тоа колку музика и каква се немам ислушано.

Поради тоа што ги ставивте веќе по познатите и подобри а и не ми се победува нешто :pos: од мене една групичка што ми вртеше доста у тинејџерските денови.

 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
879
Јас па појма немав дека Rednex се швеѓани .... ги мислев дека се од Германија . Btw фала му на Злате ( претпоставувам дека тој го направи тоа ) за тоа шо ми го поправи постот и сега видеото може да се гледа директно без да се оди на неговиот линк , но пак не ми кажавте како јас сам да постирам видео директно на постот :confused: .
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.706
Поени од реакции
33.341
Јас па појма немав дека Rednex се швеѓани .... ги мислев дека се од Германија . Btw фала му на Злате ( претпоставувам дека тој го направи тоа ) за тоа шо ми го поправи постот и сега видеото може да се гледа директно без да се оди на неговиот линк , но пак не ми кажавте како јас сам да постирам видео директно на постот :confused: .
Screenshot_20230523_064016_Chrome.jpg

Кликаш на Медиа и таму го внесуваш youtube линкот.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.706
Поени од реакции
33.341
Последни помалку од 24 часа за пријавување.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom